Ba, uite ca a trecut si ziua mea, 22 de ani am facut (in caz de nu stiati, la anul 23, daca ajung pana atunci) si uite asa imbatranim cu totii. Eu cu Lord (ma refer strict la el, dupa care in general), imbatranim (el avand 21 de ani), la un moment dat o sa sa se stinga mai totul, deoarece timpul nu o sa-l mai avem de partea noastra, dar niciodata nu stim ce ne asteapta in viitor si ce o sa ne mai "fete" aka (fată= verb, mă-ta fată pentru @TheLord) si atunci poate nu o sa se stinga, dar totusi sa fim realisti, nu o sa fie ca acum. Nu credeam ca la 14 ani (asta fiind acum 8 ani) o sa realizez impreuna cu @TheLord, tot ce am realizat pana acum, nu stiu daca pentru unii se numeste realizare, dar pentru mine (si probabil si pentru Levi, da, deoarece am investit munca, timp, nervi, ore si multe altele, ca sa ajungem unde suntem acum, ceea ce ma face mandru de aceste realizari, chiar daca le-o zic multora din familie sau oricui altcineva care nu a avut acest contact cum l-am avut noi, o sa inceapa sa rada, dar nu-i bai, pentru mine tot realizare ramane). Opt ani in care de fiecare data am primit sute de urari (si sa revin in trecut, nu ma asteptam ca la 13-14 ani sa primesc atat de multe urari). Nu ma asteptam ca acum 8 ani o sa vrea niste oameni simpli sa se vada cu mine (adica LOL, nu ma asteptam niciodata la asa ceva). Nu ma asteptam ca acum 8 ani sa fiu numarul 1 la consumul de curent din bloc, adica eu consum si platesc cel mai mult curent din bloc (pana si administratora a ramas uimita si m-a intrebat "dvs. aveti cel mai mare consum din bloc, cum de reusiti"?)..hahaha mna, probabil sunt mai multe de zis, dar nu-mi amintesc acum chiar totul, doar am etalat niste aspecte de-a lungul anilor 14-22 de ani, petrecuti impreuna cu voi. Eu o sa raman la fel si la 23, 24, 25 de ani, pana cand voi avea mainele intinse pe chept.

In final, vreau sa va multumesc tuturor pentru urarile, mesajele, pe care le-am primit de la voi..si ce sa mai zic? sunt bucuros ca am reusit sa cunosc oameni minunati, adica pe voi, dar sa nu uitam ca am cunoscut si jeguri, lichele, de oameni. Va pup si va iubesc