Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Aleex

    Nickname: RapTus
    Adminul reclamat: Aleex
    Motiv: Limbaj inadecvat pentru un admin, ia gag si da ban ca nu primeste ungag
    Regula incalcata: Abuz slap / slay / kick / ban nejustificat: -1 / REMOVE
    Dovezi: http://www.girlshare.ro/3769742994.6
    Data: 20 iunie 2019

  2. #2

    User Info Menu

    Asa.......
    Tu esti prajit coaie .
    Ce limbaj neadecvat ? Se vede pe poza „dai gag 10 minute , pt ratat” ce limbaj neadecvat visezi?
    Tu iai dat gag 10 min la Craky pentru „esti ratat” , copile aici nu suntem la gradinita si orice cuvant mai obscen sa fie pedepsit , bine daca tot insisa ii dau acolo un gag dar nu 10 min man, iar mie pentru ce mi-ai dat ? Pentru ca ti-am adus aminte cat de prajit esti?
    Acuma ai grad si esti smecher?
    Nu tii minte cand injurai ca la usa cortului?
    In legatura cu banu , nu mori de 5 min, poate asa te mai calmezi , nu vezi ca oricine te tine in ban , pentru ca esti mai prost de felul tau .
    Dupa ce ti-a expirat ai intrat pe sv si Craky iar ti-a spus ratat iar tu iar ii dai 5 minute ?
    Chiar asa tare de deranjeaza ? Sau in real life esti ratat si nu vrei sa fii si aici ratat?
    Se pare ca asa e.
    Aici dovada cu gag-ul degeaba , cu gag 5 minute pentru ratat, daca trebuie gasesc si aia cu 10 minute pentru ratat.
    https://imgur.com/a/7QII8kz
    PS: Astept sa vad cum te sanctioneaza pentru amx_llama , si dupa ban de 5 minute va fi foarte mic in comparatie cu ala.

  3. Likes ericsefu05 liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Asa limbaj ? BRAVO ALPHACS !!! sa tot aveti ca ALEEX!!!!
    PS: gag-ul a fost de 5 minute nu de 10 nu te victimiza degeaba
    Esti mai ratat si mai prajit ca orice player ce l-am vazut pe sv de cand joc

  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RapTus View Post
    Asa limbaj ? BRAVO ALPHACS !!! sa tot aveti ca ALEEX!!!!
    PS: gag-ul a fost de 5 minute nu de 10 nu te victimiza degeaba
    Esti mai ratat si mai prajit ca orice player ce l-am vazut pe sv de cand joc
    Doamne tu esti prost si nu intelegi , nu mie mi-ai dat gag 10 minute ci lui Craky, am si mentionat sau tu nu poti sa citesti?
    Tu esti prea prajit , tu nu am injurat/jignit pe nimeni , doar am zis ce ai facut tu : „Ai dat gag 10 minute , pentru cuvantul ratat” , unde mortii tai vezi limbaj vulgar din partea mea? Nu crezi ca ti s-a urcat admin-ul la cap?
    Eu sunt ratat si prajit? Nu vezi ca tu iti iei ban in fiecare zi de la admini diferiti ?
    Pentru faza cu amx_llama o sa mai ai un ban.

  6. #5

    User Info Menu

    Unde mortii tai vezi limbaj vulgar din partea mea? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))

    Hai ca asta e tare )))))) se pare ca tu nu stii ce e ala limbaj vulgar copile ! in mortii tai

  7. #6

    User Info Menu

    Si vezi ca ameninti cam mult tu ,nu uita ca esti pe net , toti sunteti tari in unghii pe tastatura …. mi s-a luat de copilarismele astea
    Last edited by RapTus; 21-06-19 at 12:25.

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RapTus View Post
    Si vezi ca ameninti cam mult tu ,nu uita ca esti pe net , toti sunteti tari in unghii pe tastatura …. mi s-a luat de copilarismele astea
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Ai fost pe afara si ai venit cu dume noi??

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Asa.......
    Tu esti prajit coaie .
    Ce limbaj neadecvat ? Se vede pe poza „dai gag 10 minute , pt ratat” ce limbaj neadecvat visezi?
    Tu iai dat gag 10 min la Craky pentru „esti ratat” , copile aici nu suntem la gradinita si orice cuvant mai obscen sa fie pedepsit , bine daca tot insisa ii dau acolo un gag dar nu 10 min man, iar mie pentru ce mi-ai dat ? Pentru ca ti-am adus aminte cat de prajit esti?
    Acuma ai grad si esti smecher?
    Nu tii minte cand injurai ca la usa cortului?
    In legatura cu banu , nu mori de 5 min, poate asa te mai calmezi , nu vezi ca oricine te tine in ban , pentru ca esti mai prost de felul tau .
    Dupa ce ti-a expirat ai intrat pe sv si Craky iar ti-a spus ratat iar tu iar ii dai 5 minute ?
    Chiar asa tare de deranjeaza ? Sau in real life esti ratat si nu vrei sa fii si aici ratat?
    Se pare ca asa e.
    Aici dovada cu gag-ul degeaba , cu gag 5 minute pentru ratat, daca trebuie gasesc si aia cu 10 minute pentru ratat.
    https://imgur.com/a/7QII8kz
    PS: Astept sa vad cum te sanctioneaza pentru amx_llama , si dupa ban de 5 minute va fi foarte mic in comparatie cu ala.
    Nu va mai faceti singuri dreptate. Daca a gresit fa-i reclamatie, nu mai bana pe degeaba.
    @RapTus se da 3 minute maxim gag pentru limbaj sau jigniri...daca e cazul.

    ON: AV pentru Aleex pentru ca a banat pe degeaba...gagul a fost dat si el gresit asa ca nu voi da -1/remove de data asta. Nu va mai banati intre voi ca oricum ala care ajunge sa fie banat n-o sa priceapa ceva din ban si doar o sa provocati certuri pe server



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •