Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  3
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere ghost mod

    Propun ca cand esti in modul de fantoma sa poti folosi misiunile adica sa iei o misiune/ sa primesti premiul de la misiunea respectiva.

  2. #2

    User Info Menu


    Tu ca ghost nu ai cum sa interactionezi cu alte entitati. Cum ai vrea sa faci misiunile?

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KillerElite View Post

    Tu ca ghost nu ai cum sa interactionezi cu alte entitati. Cum ai vrea sa faci misiunile?
    Nu s-a referit să faci misiunile, ci să te poți deplasa la npc că să iei o misiune sau s-o finalizezi.
    O idee bună deoarece nu poți face în anumite cazuri când ești viu pentru că trebuie să respecți comenziile day-ului

  4. #4

    User Info Menu

    idem bro

  5. #5

    User Info Menu

    Daaaaaaaaa

  6. #6

    User Info Menu

    pt ca nu te suport. As fi dat pro daca ar fi facut altcineva propunerea.
    Edit: Am glumit, sunt prieten cu el
    Eu unul sunt indecis deoarece nu ar fi corect ca fiind in ghost mode sa iei quest dar nici nu e bine unde e pus NPC-ul pe unele mape deoarece de multe ori se dau comenzi si nu ai cum sa ajungi acolo mai ales fara VIP. Propun sa fie bagat la tero in baza sau fix langa celula mare ( in caz ca sunt mai multe celule, la mijlocul acestora).
    Last edited by HailStorm; 22-12-19 at 09:46.

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by HailStorm View Post
    pt ca nu te suport. As fi dat pro daca ar fi facut altcineva propunerea.
    Aici judeci propunerea, nu omul.
    Fara gandire limitata pls, am pretentii de la tine.
    Grow up.

    Legat de propunere, si eu am incercat ca un idiot in ghost mode sa apas pe butonul "E", dar am aflat ca trebuie sa fiu viu...
    Nu ma deranjeaza, deci sincer, nu prea imi pasa, dar e un lucru in plus, nu in minus, asta doar daca poate @SkillartzHD

    Totodata, felicitari @SkillartzHD pentru tot ceea ce faci , intru pe server mai rar, dar cand intru sunt placut impresionat de evolutia jocului, o evolutie placuta si menita sa atraga jucatori noi.
    Apreciez ca unguru' pune urechea la bataie pentru propunerile jucatorilor, ungure( @TheLord): boldog ünnepeket

  8. Thanks SkillartzHD, HailStorm thanked for this post
    Likes CoNaN93, TheLord, Cata1997Mike liked this post
  9. #8

    User Info Menu

    Eu sunt

    Dar ca sa faci asta ar trebui sa te lase sa folosesti tasta e, ceea ce nu ar fi posibil deoarece ai putea interactiona cu alte lucruri care ar putea duce la devierea multor day-uri, deci sincer nu cred ca este posibil asa ceva.

  10. #9

    User Info Menu

    am adaugat , sa-mi spuneti daca e ok
    si vreau sa mai stiu daca la final de harta cand sunt peste 25 jucatori se mai face ping

  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SkillartzHD View Post
    am adaugat , sa-mi spuneti daca e ok
    si vreau sa mai stiu daca la final de harta cand sunt peste 25 jucatori se mai face ping

  12. Thanks _Florin_ thanked for this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •