Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  9
Likes Likes:  153
Results 1 to 10 of 77

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alin View Post
    Bilan Denis Lucian, eu nu mă pun la mintea ta. Te-ai jucat în curul gol pe lângă pl mea și te-ai futut singur.
    Lasă că mai găsești tu ceva de lucru prin Faget la muls de “ciobani” și faci rost înapoi de 30 de euro să iei creator
    Bravo fratiorul meu ai invatat si tu sa mi scrii numele ) acu ce vrei ? un premiu ? Eh.. n am sa te injur pentru ca nu cobor la nivelul tau dar totusi as zice ca singurul care ar avea ceva de lucru ai fi tu. Daca tot o sa fi inginer (presupun) poti sa mi faci si mie o lucrare jos, platesc bine .
    Imi pare rau ca ti o arzi cu taica tu pe la Profi ca suporteri la camerele de supraveghere .
    Lasand glumele la o parte vreau sa ti urez succes ca traiesti in functia de Administrator pe aceasta comunitate !
    Insa as dori sa fi tu ciobanul la oile mele, chiar daca n-am, am sa-mi cumpar special pentru tine vtm .
    Imi plac tentativele tale de dume esuate cu care ai trecut si clasele 1-4 )

    Ps : daca nu vrei sa faci tu lucrarea jos o face altcineva in locul tau si cred ca stii cine . ))


    Edit: N-am pus intentionat toate semnele de punctuatie pentru ca doresc ca cineva expert sa o faca !
    Last edited by GoAgLe#; 22-05-20 at 00:44.

  2. Likes BlackAngel.x liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •