Guten Tag bei allen auf euch , cei care sunt la scoala fizic ata ete vin si eu in chinuri luni
dupa cum bine stim lorduk grasanu nostru nu l jignesc dar asa i se mai spune
vinde VIP si Sound cu 5e pe Luna , right ?
Ce ar fi ca el sa ia 50% din pret sau 25% numa si sa le vinda cu 2,5e VIP ul si Sound ul eh' ? si asa nu prea pare cinstit
Platesti 5e iti da general vip si sound pe 4 luni sau mai mult , cel putin cand am donat eu in 2019 iarna mi a dat VIP si Sound de aproape 2 ani ca m a tinut pana acuma recent , faza e ca am platit 25e si de 15 mi a dat general care l am vrut si 5e vip 5e sound , bullshit si mi a dat 2 ani aproape , multi m-or intrebat daca am permanent sau nu vip ul si sound ul si eu le-am zis ca am VIP expirat inca de cateva luni bune <))
practic altii doneaza 5e ptr VIP si i expira pe o luna , si la altii pe 2 ani cum ar fi si lui AppoCS sau Appo18 cum o fost ca nu l mai tin minte pe baiat... aceelasi caz ca al meu
Mno

Propunerea este ca sa ieftineasca cu 50% su 25% preturile de VIP si Sound pe luna si sa le bage pe o luna , nu 2 ani
si a doua propunere : Vad ca majoritatea timpului am fost inactiv cu VIP-ul si Sound-ul ca m-am apucat de GTA V etc. etc. si mi a expirat VIP-ul si Sound-ul , eo zic ca... Cat timp suntem online pe sv sa se duca din Timp
Adica daca X are VIP 5 ore , el sta pe server 3 ore si 20 de minute dupa iasa , acel timp ia Pauza la o ora si 40 de minute , nu ca continua si el a dat 5e pe VIP numa sa stea majoritatea timp ului inactiv ca are treaba , e ca si cum ai platii ca sa ai vip permanent dar maine ti se duce 100 de euro de la oferta de paste sau craciun etc.
si mai ales ca ultimii transpirati no-liferi is acuma activi pe sv cate 7 ore ar fi bine

ke ziketi ? pro/contra nu mi pasa mi am exprimat parerea