Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  4
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere noua comanda pt.hackeri

    Propun , eu ca sa adaugi o noua comanda pt . hackeri care se pot teleporta / noclip /etc . Acea comanda va fi un stun pt. hacker. Este un hacker mai activ pe server numit logitech care nu poate fi banat si mai nou are un nou hack cu teleportate. Ne ar ajuta daca ai baga o comanda tip stun. Comanda va da freeze la acel player toata mapa. Si desigur o comanda unstun. Eu zic ca ar ajuta si pt. hackeri in vitor. Sau alte cazuri. ADICA stiu ca e doar un hacker dar na sunt si "ALTE CAZURI " . asa un tic tac pe scurt daca lord nu vrea sa citeasca tot O COMANDA CARE DA STUN LA HACKERI / PLAYERI ETC NU MERGE LA SPEC (nare dece ) EDIT: COMANDA SA AIBA UN COOLDOWN CA SA NU FIE SPAMATA (OPTIONAL)
    EDIT 2 : COMANDA E /stun user . Accesul e gen COMANDAT / GENERAL +
    Last edited by Rudolffff; 11-01-22 at 19:43.

  2. Thanks DJ BOBY^ thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    si ce te faci daca vine @Khajiit si face glume ? sa stau in stun toata mapa ?



  4. Likes DJ BOBY^, SmokerEveryDay liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rudolffff View Post
    Propun , eu ca sa adaugi o noua comanda pt . hackeri care se pot teleporta / noclip /etc . Acea comanda va fi un stun pt. hacker. Este un hacker mai activ pe server numit logitech care nu poate fi banat si mai nou are un nou hack cu teleportate. Ne ar ajuta daca ai baga o comanda tip stun. Comanda va da freeze la acel player toata mapa. Si desigur o comanda unstun. Eu zic ca ar ajuta si pt. hackeri in vitor. Sau alte cazuri. ADICA stiu ca e doar un hacker dar na sunt si "ALTE CAZURI " . asa un tic tac pe scurt daca lord nu vrea sa citeasca tot O COMANDA CARE DA STUN LA HACKERI / PLAYERI ETC NU MERGE LA SPEC (nare dece ) EDIT: COMANDA SA AIBA UN COOLDOWN CA SA NU FIE SPAMATA (OPTIONAL)
    EDIT 2 : COMANDA E /stun user . Accesul e gen COMANDAT / GENERAL +
    Nu stiu daca exista chesti d-astea... oricum ala e cam periculos, eu sunt cu un aici. ar fi bine sa bage thelord anti change ip, anti dopamine , anti aim etc... si sa faca un plugin sa spuna adminilor cine are coduri de genu dopamine/wall si mai ales flatchat.

  6. #4

    User Info Menu



    StuNt3R
    General

    Inutila propunere :/ daca joaca cu codu îi dai slay pe fiecare runda si se potoleste, daca comenteaza sau ceva dai gag si îti zic eu ca se potoleste
    Din cate stiu ai slot deci nu ai acces la astea dar poti apela la un admin pe discord sau in majoritatea timpului exista un admin on

  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by StuNt3R View Post


    StuNt3R
    General

    Inutila propunere :/ daca joaca cu codu îi dai slay pe fiecare runda si se potoleste, daca comenteaza sau ceva dai gag si îti zic eu ca se potoleste
    Din cate stiu ai slot deci nu ai acces la astea dar poti apela la un admin pe discord sau in majoritatea timpului exista un admin on
    Inteleg asta dar pe un joc 16bit na cine stie cate hackuri exista. NU ar fi wooow daca ar avea careva imun la slay dmg etc (nusu ce heckuri exista na)

  8. #6

    User Info Menu

    care o arzi ma cu coade d-astea de matrix?
    vad ca deja te-ai gandit la toate rudolf, nu cred ca mai e nevoie de aprobarea noastra
    astia mai cu accese, faceti ce zice baiatu'
    allah akbaru

  9. Thanks N1kolas thanked for this post
    Likes JuveT. liked this post
  10. #7

    User Info Menu

    amx_rcon steamid_on
    care are acces pe rcon, nu mai poate sa intre o mapa, trebuie dat din nou daca intra cu cod altceva nu prea ai ce sa ii dai

  11. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Orlando View Post
    amx_rcon steamid_on
    care are acces pe rcon, nu mai poate sa intre o mapa, trebuie dat din nou daca intra cu cod altceva nu prea ai ce sa ii dai
    E total inutila aia crede-ma am incercat sa fac cv cu ea mi-au zis astia si nmk

    Recomand metoda amx_kickmenu sau slay cum a zis ca merge


  12. Likes Griezmann* liked this post
  13. #9

    User Info Menu

    Am facut o propunere mai utila acm aka nu . am glumit cu propunerea mai utila.
    Last edited by Rudolffff; 12-02-22 at 15:10.

  14. #10

    User Info Menu

    lu' logitech ii dai gag si se potoleste
    doar pt abuz si troll

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •