salut,
as avea ceva lucruri de spus in legatura cu top-ul si datul de vip,gen mi se pare extem de mult 3, luni adica primesti vip 3 luni abuzezi de el faci 20k puncte si apoi iar si se tot aduna in continu pana la nesfarsit,as propune gen macar il primesti 3 luni da in alea 3 luni nu conteaza ca esti top 1,as mai da si sansa altor playeri sa aiba vip,apoi,sau primesti o luna vip ca 3 luni este exagerat de mult e un sezon drq, acu nush cum var convine si voua cu chestia asta dar na, sv vostru regulile voastre.

apoi as prea sa mai vb de varsta adminilor , nu mi se pare corect ca un cpoil de 14 ani sa aiba deja manager primit de la top,adica coaie stau 20 de ore pe zi fac peste 20 k puncte pe sv,apoi iau vip abuzez de el sa fac 1000 killuri si "plm am deja vip mai abuzez putin de el ajung luna viitoare top 1 , luna asta imi fac manager direct ce drq, ma pis pe ele ore ma pis pe ani mei si mentalitatea mea,sunt top1 ce drq" am vb si ieri cu under si am zis ca macar 16-17 ani pt manager si general adica gradele astea fac tot pe sv si nu vine orisicine sa dea ban asa, plm atat am avut de zis , vreau sa va dati cu parerea si gen nu cred ca sunt singurul care gandeste asa. va pup si va iubesc