Ryu has reported a visitor message.

Reason:
Limbajul indecent cer ban.
Profile: Ryu
Assigned Moderators: TheLord, *WTF*KaMyKaZe*, Strumf, Weedy, -LoWeL., KrAzZzY, SmokerEveryDay, Andy@ACS, alinXD, Syncron., Alex Catalin, kNuuu., Ph3n0m3n@L, R4doko, sK@rTzZ!, ^^Durdy^^, Angel of Chaos, Iovu., R3mYx, M@sT3r., SHOUTER, repLay., jAGERMEISTER., Calinn, SKidroW, DivineLife, DeepCentral, Royal, Cosmin., vLad, Daisuke, SoriceLu, Bueno., Pall-Mall, RixXx3, BrO-TaB, BlacK.AcS, AleXiS, asKaw0w^, MiSt3R, Cosmin.?, Ryu, xSenD, NoNaMe[:x], cRz, Kaneki @AlphaCS.Ro, Lucian., Awes., Linus @ AlphaCS, Florin Salam =]], #Krom., Kasho, SkillartzHD, Sebastian., Skype, P!nK, GaBy 01, xDa, Captain Pcm.

Posted by: BadBoY>
Original Content:
Coaie, ce fututi mortii mati mai bagat in cacatul ala de anunt ?Ce chizda mati m-a futi la cap cu cacaturile astea ?Tu esti un hadicapat de 19-20 ani si au creator de jb si crezi ca esti ''Buricul Pamintului''...Eu inteleg ca esti un ofticacios si acum esti urat de majoritatea adminlor de pe jb, 80%...Ori inveti sa dai ''exemplu'' la ceilalti admini ori pe tine daca te omoara la ''sparta day'' ii dai minne..E un lucru corect ma pula?Eu iti zic:Te respectam odata, dar s-a ridicat adminul la cap si nu meriti nici gradul de ''Agent''.Deci pe scurt ''Imi sugi toata pula''&''Multa multa Muie''.Respect moxu, are si el creator pe jb dar nici 10% din cat abuzezi tu.Nu mai scriu romane caci ai 19-20 ani cu mintea unui copil de 9-10 ani.