Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Yety#

    ► Nick CS: ThEGooDBoY
    ► Nick admin/player reclamat: Yety
    ► Motiv: Ma muta T si mai se da si mare.
    ► Dovezi (poze/demo): Ei bine , dupa mult timp de inactivitate am zis sa intru si eu pe jb,stau o mapa la T iar mapa urmatoare ajung sa ma pun Ct , domnul "Yety" ma muta inapoi la T , bineinteles avand mai mult de 20 de minute la T.
    I-am spus ne vedem pe forum ca am mai mult de 20 min la Tero deci am voie sa ma pun si la CT ,
    Dupa un timp imi spune el "Zi ms ca te las pe srv" pai da cine te crezi tu copiile , ai 12-13 ani si imi faci tu mie panarama , nici nu am mai intrat pe jb si cica spune ca am dat ban la tot srv, pai de unde daca eu nici macar nu am mai intrat pe srv
    http://imgur.com/a/ZlRJt
    Dupa cateva minute, din nou, ma intreaba un baiat de ce am luat remove i-am spus ca am facut inactivitate , Yety bineinteles i-a raspuns ca am luat remove de prost .
    http://imgur.com/a/XI94U
    Daca copiilul asta nu primeste macar un advertisment , mi se confirma idea ca pe jb sunt numai copii care doneaza si se dau marii , eu am intrat ca sa mai vad cum eu jb-ul nici macar nu am bagat eu adminii vechi inapoi ci ei pe mn , nu am zis nimic inca de la inceput dar domnul "yety" se crede smecher .
    Sper sa se ieie masuri sau ceva , vreau sa ma apuc si eu de jb inapoi si nu am chef de copii care se iau de mine fara niciun motiv nu ii injur,nu ma pun in mintea lor , tac ca dupa eu cad vinovat .
    Last edited by ThEGooDBoY.; 26-07-16 at 21:55.

Similar Threads

  1. Reclamatie Yety#
    By SiNiSTER in forum Reclamatii staff forum
    Replies: 4
    Last Post: 02-05-17, 18:37
  2. Reclamatie Yety
    By ExTaZzYx in forum Reclamatii staff forum
    Replies: 1
    Last Post: 10-02-17, 18:18
  3. Reclamatie Yety
    By Bestia69 in forum Reclamatii
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-16, 18:12
  4. Reclamatie Yety
    By MONK. in forum Reclamatii
    Replies: 16
    Last Post: 12-08-16, 23:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •