Datorita fiindca faptului ca vroiam sa postez ceva am stat cu scumpa mea sotie si ne uitam la tv , si am inceput sa povestim despre cum am cerut`o in casatorie ,

Si m-am gandit ce moduri ati avea de a cere in casatorie o fata?

Al meu a fost asa:

Intr-o zi am venit cu multi bani acasa(ii stransesem de ceva timp ) Paream panicat si i-am spus i-am luat de la un camatar si acum vrea dublu inapoi si nu stiu ce sa fac ma amenintat ca ne omoara daca nu ii dau inapoi ,

dupa o saptamana mi-am luat toti prieteni si am urmarit-o (Ea credea ca sunt la munca) si purtau toti cagule am oprit 4 masini langa masina ei si am "Rapito" intr-o duba , dupa asta ce am mers intr-un "Depozit" (O hala imensa unde avea sa se faca si nunta)

Am aparut eu cu o "Arma" de jucarie cu cagula pe fata si unu dintre Tovarasi mei i-a spus "Mihai are sa ne dea niste bani sunal sau te omor" Si cand m-a sunat aveam telefonu inchis panica pe ea si plangea , la sfarsit mi-am dat cagula jos si i-am spus cu inelu in mana "Vrei sa fii sotia mea"

Ea plansa toata tipand bineinteles ca ma injurat si a inceput sa dea in mine , deci cam asta a fost toata povestea mea de cerere in casatorie si vreau sa vad si eu cum ar fii alegerea perfecta