Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  5
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. #1

    User Info Menu

    Propuneri SERVER/Raportare BUG/etc.

    La aceasta sectiune, "Discutii Server", aveti posibilitatea sa deschideti un topic nou (sau sa postati chiar in acesta) cu orice legat de server, propuneri/raportare bug/modificari/discutii/etc. !

    Va multumim!

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. #2

    User Info Menu

    Salut, am si eu 2 propuneri.

    Prima propunere: Sa se adauge armura la fiecare jucator(de la inceputul rundei de 1vs1) . E mult mai ok asa decat amandoi fara armura. Cel putin la pistol si la arma sare tinta ca dracu cand da in tine.

    A 2-a propunere: Sa se adauge BHOP . Pur si simplu dai CTRL+ SPACE si face bhop fara sa mai trebuiasca sa stii tu sa faci.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Lucian. View Post
    Salut, am si eu 2 propuneri.

    Prima propunere: Sa se adauge armura la fiecare jucator(de la inceputul rundei de 1vs1) . E mult mai ok asa decat amandoi fara armura. Cel putin la pistol si la arma sare tinta ca dracu cand da in tine.

    A 2-a propunere: Sa se adauge BHOP . Pur si simplu dai CTRL+ SPACE si face bhop fara sa mai trebuiasca sa stii tu sa faci.
    Au fost implementate aceste chestii
    Multumim pentru propuneri !

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  4. #4

    User Info Menu

    Este o problema la server, cred că un bug mai exact, daca imi aleg M4a1-S si trag mi o schimba cu M4A4 si imi reincarca, la fel si la Ak47 daca trag sau astept putin isi da reincarcare fix atunci cand sunt in duel sau pnm intelegi ce vreau sa spun.

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ALdu. View Post
    Este o problema la server, cred că un bug mai exact, daca imi aleg M4a1-S si trag mi o schimba cu M4A4 si imi reincarca, la fel si la Ak47 daca trag sau astept putin isi da reincarcare fix atunci cand sunt in duel sau pnm intelegi ce vreau sa spun.
    I-am spus deja de asta. A fost un bug de moment, probabil si de la host, a zis lord ca o sa verifice

  6. #6

    User Info Menu

    Este un bug cand am usp in mana mi se schimba in p2000

  7. #7

    User Info Menu

    Nervos

    Si la fel la ak doar ca mi se schimba in gail si nu stiu de ce !

  8. #8

    User Info Menu

    Deci pe server sunt foarte multi admini,extrem de multi ,care au vrut admin doar ca sa le apara in fata numelui frumos.De cand e cs-ul free numarul de codati este extrem de mare,daca stai spec seara banezi cel putin 5 persoane , intru pe server gasesc 1 admin maxim 2 ,cu noroc in noptile cu luna plina, sau deloc, in fiecare seara ...Deci din peste 20 de admini banuiesc ,unii si cu grade mari, intra mereu aceeasi ,care sunt in numar de 4-5.Eu propun ca cei care au admin pe arena sa mai frecventeze serverul,sau daca nu, sa se faca o curatenie intre admini.De exemplu,in ultimele seri ,am incercat si eu sa joc dar nici o sansa,din 2 ore,1 ora jumate am stat spec.Astept adminii pe server,sau macar o curatenie intre ei si baga-ti altii care poate se ocupa.

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uRSu View Post
    Deci pe server sunt foarte multi admini,extrem de multi ,care au vrut admin doar ca sa le apara in fata numelui frumos.De cand e cs-ul free numarul de codati este extrem de mare,daca stai spec seara banezi cel putin 5 persoane , intru pe server gasesc 1 admin maxim 2 ,cu noroc in noptile cu luna plina, sau deloc, in fiecare seara ...Deci din peste 20 de admini banuiesc ,unii si cu grade mari, intra mereu aceeasi ,care sunt in numar de 4-5.Eu propun ca cei care au admin pe arena sa mai frecventeze serverul,sau daca nu, sa se faca o curatenie intre admini.De exemplu,in ultimele seri ,am incercat si eu sa joc dar nici o sansa,din 2 ore,1 ora jumate am stat spec.Astept adminii pe server,sau macar o curatenie intre ei si baga-ti altii care poate se ocupa.
    Cum i-am zis si lui phantom, puteti sa chemati daca vreti jucatori de incredere de pe server sa faca cerere de admin sa admineze (chiar daca nu au orele necesare) sau sa imi trimiteti mie mesaj direct cu steamid lor. Daca tot sunt doritori de admin.. si de aia inactivi scapam Puteti sa spuneti la jucatori ca suntem in cautare de admini.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  10. #10

    User Info Menu

    Am si eu o propunere de a adauga o mapa. Mapa nu are un nume si nu e facuta de mine, dar e relativ faina sa te joci pe ea.

    Link : https://steamcommunity.com/sharedfil...96&searchtext=

  11. Likes TheLord liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •