Royal has reported a visitor message.

Reason:
Limbaj
Profile: Ryu
Assigned Moderators: TheLord, AmphK, Catalin, jesemE, Syncron got his gun, R3mYx, vLad, SiNiSTER, Ph3n0m3n@L, xeleron, KrAzZzY, Strumf, GraNNiNi., RECORD's, ^-RoYaL-^SsKCobra, Baby Boy, cRz, SageOTSP, ?John, #L0w, T3yo, Relentless, LioNNN, Taichi., Antivirus, EkTrO, SCHNEIDER, Yety#, LoVeRBoY, TheRemix, Aurelian, Jamango, GoAgLe#, empty., Xeller, King R., DReaM^, Alex Ardeleanu, Cristian BG [~R], Skrillex23, Ciprian&ACS, petR1x, Kenko, sosoi, R3PyKu, NeoGeN, Mihai.!?

Posted by: Syncron got his gun
Original Content:
Auzi hai ca-ti spun eu cum sta treaba aici ca sa stii ca tu nu ai mai fost de mult online, ma doare-n fix in pula de cine dracul vede acest mesaj ok si de royal si de toti.
Bun sa-ncep.
Royal cand a luat remove de la lord + ban a zis ca nu se mai intoarce , pana la urma sa intors, dupa ce sa intors a inceput iar sa faca ce vrea el si sa-njure in stanga si in dreapta eu m-am cam saturat inafara de el ca e redus mintal ok e singurul care mi-a dat suspend pe motive care erau = 0.
A venit la mine si-si baga pula-n gura mea ca cica eu i-am schimbat usertitle cand defapt a fost altcineva nici macar nu a venit cu scuze sau sa-ntrebe frumos dar eu il trec pe tusa de tot si ma pis pe el de regulament ai inteles uita-te in istoric la schimbari la mine sa vezi ca e singurul care mi-a dat suspend si -1 ca el e mare macio si nu stiu...
A pai ryule trage tu o concluzie, ok?
Nu ca i-au apararea lui Low ca nu mi-a dat de mancare nu ma crescut cum am precizat mai sus ma doare-n pula dar nu mi se pare normal sa suflam in ' dos ' ca sa nu zicaltfel unii pe alti, am sa vb si cu phenopenal.