Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  5
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
  1. #1

    User Info Menu

    Abuz Nelson Mondial[REZOLVAT]

    ► Nick CS: zota
    ► Nick admin/player reclamat: Nelson Mondial
    ► Motiv: Abuz
    ► Reguli incalcate:Capitolul II - Comenzi Admin
    REASON/ MOTIV COMANDA
    Orice comanda aplicata pe un jucator trebuia sa aiba un motiv intemeiat ilustrat din care sa reiasa clar motivul aplicarii comenzii.
    Orice comanda aplicata pe motive/ reasons de genul: pa, ratat, prost, ia o pauza, salut si asa mai departe, este considerata un abuz, chiar daca jucatorul sanctionat a incalcat regulamentul.
    ► Dovezi (poze/demo): Martori = Mujdey si Orl@nd0
    https://imgur.com/a/FXM5ryk

  2. #2

    User Info Menu

    asa si ce vrei acum un premiu sau ce
    fraerus stai s avezi ce te asteapta
    nu e gata nu ma last cu asta Da dc nu ai pus poza aia cu care mai omorat cu arma
    nu e gata !!!
    te pun eu la punct

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by tene View Post
    ► Nick CS: zota
    ► Nick admin/player reclamat: Nelson Mondial
    ► Motiv: Abuz
    ► Reguli incalcate:Capitolul II - Comenzi Admin
    REASON/ MOTIV COMANDA
    Orice comanda aplicata pe un jucator trebuia sa aiba un motiv intemeiat ilustrat din care sa reiasa clar motivul aplicarii comenzii.
    Orice comanda aplicata pe motive/ reasons de genul: pa, ratat, prost, ia o pauza, salut si asa mai departe, este considerata un abuz, chiar daca jucatorul sanctionat a incalcat regulamentul.
    ► Dovezi (poze/demo): Martori = Mujdey si Orl@nd0
    https://imgur.com/a/FXM5ryk
    Scuze ca ma bag, dar *zota* e numele meu de familie

  4. Likes RMV. liked this post
  5. #4

    User Info Menu

    Scuze ca ma bag , domnu zota se putea intampla ori cui , ai vazut ce am zis atuncea canu tu ai dat, l-am rezolvat pe ala care a dat.
    Last edited by Mujetel1; 20-04-18 at 21:56.

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RyN View Post
    stai dracu cuminte la locul tau, ca daca ii mai faci ceva am eu grija de tine
    Numai tu? Toți admini is cu ochi pe mujdei.
    Scuze daca mam băgat

  7. #6

    User Info Menu

    bai pui de ryn stii ce tremura pula (sa-mi lingi floci la pl) bai copil
    am tacut cat am tacut da spun tot
    bai copile de ryn cat a supt (mamica ta pt creator) hai stiu ca video chat e scump da na
    bai prima data cand ai venit pe asta erai la pl mea mai SCLAV
    si acum uit ce a facut ma-ta pt tine hai ca de acuma nu mai tac asa ca imi sugi pula cu tot neamul tau de jegosi si nespalati
    vai de pula ta si stai intr-un bordei care se derama pe voi vai de steaua voastra
    eu in locul tau as taci AM tacut dar de acuma nu mai tac
    tu crezi ca esti SMECHER ca ai creator sa ma pis pe creatorul tau de jegos
    si pe forum cine esti tu ma CINE ? tu cand esti pe forum te joci cu pl mea ca nu ai ce face
    daca vede ma-ta ce faci tu pe forum te leaga de calorifer (daca ai si de ala ) la ce srac esti vai de pl voastra cu neamul tau
    bai ma-ta te-a facut pt alocatie ca nu avea ce s abea
    ma-ta te-a facut din prostie cu speram lu tactu (labagiiii)
    si acum te crezi smecher aa (stii ce inseamna smecheria ) sugator de pl ca tine
    si ce faceai ieri ma la semafor cu ma-ta cerseai aaa nu aveti de crapare va dedeam eu da am zis ca la labagii nu dau
    si alalta ieri cf cu tactu cu caruta cu FIER VECHI (muriti de foame la drc sa va ia )
    asa ca taci dute drc ca daca ma enervez stii ce fac cu tine ma te joc in picoare bai rahatule te calc in picoare
    si de acuma can mai comenteazi te pun eu la punct
    ASCULTA bn ce zic ACUM
    o data sa mai comentezi ceva de mn ca stii cum zbori de pe sv si de pe COMUNITATEA ASTA
    atat am zis !!
    copil COPAC (facut din sperma )

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Nelson Mondialu View Post
    bai pui de ryn stii ce tremura pula (sa-mi lingi floci la pl) bai copil
    am tacut cat am tacut da spun tot
    bai copile de ryn cat a supt (mamica ta pt creator) hai stiu ca video chat e scump da na
    bai prima data cand ai venit pe asta erai la pl mea mai SCLAV
    si acum uit ce a facut ma-ta pt tine hai ca de acuma nu mai tac asa ca imi sugi pula cu tot neamul tau de jegosi si nespalati
    vai de pula ta si stai intr-un bordei care se derama pe voi vai de steaua voastra
    eu in locul tau as taci AM tacut dar de acuma nu mai tac
    tu crezi ca esti SMECHER ca ai creator sa ma pis pe creatorul tau de jegos
    si pe forum cine esti tu ma CINE ? tu cand esti pe forum te joci cu pl mea ca nu ai ce face
    daca vede ma-ta ce faci tu pe forum te leaga de calorifer (daca ai si de ala ) la ce srac esti vai de pl voastra cu neamul tau
    bai ma-ta te-a facut pt alocatie ca nu avea ce s abea
    ma-ta te-a facut din prostie cu speram lu tactu (labagiiii)
    si acum te crezi smecher aa (stii ce inseamna smecheria ) sugator de pl ca tine
    si ce faceai ieri ma la semafor cu ma-ta cerseai aaa nu aveti de crapare va dedeam eu da am zis ca la labagii nu dau
    si alalta ieri cf cu tactu cu caruta cu FIER VECHI (muriti de foame la drc sa va ia )
    asa ca taci dute drc ca daca ma enervez stii ce fac cu tine ma te joc in picoare bai rahatule te calc in picoare
    si de acuma can mai comenteazi te pun eu la punct
    ASCULTA bn ce zic ACUM
    o data sa mai comentezi ceva de mn ca stii cum zbori de pe sv si de pe COMUNITATEA ASTA
    atat am zis !!
    copil COPAC (facut din sperma )
    scz ca ma bag dar mai mult tu te-ai facut de ras nu el esti 0 daca il injuri dai dovada de o mentalitate mai scazuta de cat a lui

  9. #8

    User Info Menu

    tu fraerus daca ai gandii de 2 ori ai fii cel mai mare idiot si tu sa-mi sugi pl cu neamu tauua
    ai inteles te-am descris si pe tine morti mati de drogat
    ma-ta te-a facut din prostie cu speram lu tactu ( sa-mi sugi pl ma cap de guma)

  10. #9

    User Info Menu

    atat am zis o sa iti para rau fraerus

  11. #10

    User Info Menu

    Mă doare undeva că ma bag, dar @Nelson , ăsta nu e un limbaj de om normal cu capul pe umeri, e un limbaj de homalău, un om fără pic de educație, dacă te-ar vedea maică-ta ce limbaj de nesimțit ai, te-am crezut băiat fain, dar acum văd fața ta, deci pot spune ca ești o curvă cu două fețe, iar eu nu sufăr persoanele ca tine, să înjure ca la ușa cortului, nu îl cunoști pe Ryn sau cine-o fi, personal, nu-l cunoști de ani de zile ca sa vezi ce fel de persoană este. Nu stiu cum îți permiți tu, băiețaș de cartier să-l înjuri așa, nu zic ca eu îl cunosc sau invers, dar nu mi-aș permite să înjur o persoană fără să o cunosc, tu ar trebui să închizi gura la loc și sa taci cât timp mai ai contul pe forum si acces pe server, nu cred că Ștrumf si Lord accepta așa mentalitate de 10 ani din partea unui admin care se presupune ca ar trebui sa fie cat de cat matur, dar tu dai dovadă de prostie acută, poți să te superi pe mine cât vrei tu, pe mine chiar nu mă interesează și chiar nu-mi pasă de tine , nu-mi doresc să am de-aface cu un copil atât de încuiat la minte ca tine. Din partea mea, revizuiește-ți comportamentul și sa nu văd că-ncepi sa arunci cu înjurături la adresa mea, eu din câte știu am vorbit frumos cu tine și nu-i permit unui mucos sa facă pe șmecherul aici, du-te și întreab-o pe maică-ta ce e ăla bun simț și respect, că ție îți cam lipsesc aceste două caracteristici. Mai ai multe de învățat din ce înseamnă cooperare, caracter, mentalitate, ș.a.m.d. Cius.

    În locul tău, aș pune capul între picioare și mi-aș cere scuze față de cei pe care i-ai jignit, inclusiv celui care ți-a facut reclamatia, nenea barosanul, văd ca ai treabă și cu el, stai în banca ta și lasă-l pe bro în pace, mucosu' dracu, du-te cântă la altă masă.
    Last edited by Raul. #TM; 20-04-18 at 22:37.

  12. Thanks ?RyN? thanked for this post
    Likes Gicu. liked this post
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •