Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 15

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere by Raul.

    Salut, după cum mă știți pe server sub numele de Raul., ei bine, astăzi m-am decis să fac o propunere în care dacă TheLord sau Ștrumf vor dori să accepte următoarele propuneri(bineînțeles și ceilalți admini etc). Deci, ceea ce vreau sa vă propun este:
    • Admin Zone: O secțiune pe forum la Jailbreak, unde sa poate intra doar cu o parolă ce se poate schimba o data pe lună, iar sectiunea să conțină următoarele:
    • Reclamații: Poate vă întrebați de ce, păi, să nu mai fie reclamațiile dintre admini publice, deoarece unii se mai jignesc între ei și sa nu dea o impresie proastă celor care vor citi respectiva reclamație, să fie doar între admini și doar ei sa o vadă.
    • Cerere UP/Propunere Grad: Propun sa fie la Admin Zone acestea, ca la sectiunea publica sa fie doar cererile de Gardian.
    • Cerere Inactivitate: Sa fie personale, nu să știe tot serverul că X sau Y , e plecat sau are probleme personale. Noi ca staff admin, sa fim o familie și sa știm noi de noi.
    • Cerere Retragere: În cazul în care un admin se decide să se retragă, să facă o cerere cu motivul și daca acesta se va mai întoarce in staff la un moment dat, depinde dacă acesta vrea sa ne împărtășească motivul, ținând cont că suntem o familie și trebuie să ne ajutăm.

    Cam atât am în gând, dacă va mai fi nevoie de îmbunătățiri și Lord/Strumf vor să coopereze voi fi plăcut bucuros să ajut.

    • A doua propunere este un meniu propriu al simon-ului care să conțină comenzi basic:
    • Deschide/Închide celulele.
    • Pedepsește un gardian.( Când nu sunt admini pe server si intra playeri fara microfon/minute la ct)
    • Colorează playerii in două echipe. ( Pentru fotbal, ca simonul să nu se mai chinuie cu alesul)
    • Daysmenu să fie încorporat în meniul Simon-ului.
    • Comanda altui ct(doar dacă doriți sa vedeți daca respectivul are microfon, nu e obligatoriu)
    • Voicemenu(Nu e obligatoriu, in caz că simonul îi duce la talente sau jocuri unde necesită voce, dinou, nu e obligatoriu)

    Atât am avut de propus, să nu mă înjurați că am scris atât.
    • Aștept Pro/Contra cu Argumente.
    Last edited by Raul. #TM; 23-03-18 at 15:12.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •