Maine am examen, adica deja azi , la ora 8 eu o sa fiu in sala si o sa SCRIU un mare nimic pe foaie ( este prezentarea a 2-a de la examen, deci a 3-a deja o sa fie cu plata ) dar MEREU in loc sa invat daca imi intra ceva in cap trebuie sa il termin. Cum nu a intrat pe prim plan invatatul ci realizarea acestui video , asa am decis sa il fac si sa il si postez acum.

Ideea a fost alui M@c!o , eu sincer nu prea mai am idei ce parodii sa facem, acum ca este si acest scandal , ca putem sa facem si noi ceva frumix am facut acest video

Ce sa zic, nu prea o lungesc , cititi descrierea ca aveti toate informatiile necesare !

Multumesc inca o data celor care au stat online si au ajutat sa facem acest video ! Aveti toti in pozele de la final de video numele pus , va multumesc inca o data si va pupix Ma bucur ca ati colaborat din prima si nu a trebuit sa ne certam si sa ne enervam , a fost din nou ca pe vremuri cand faceam parodii , o injuratura pac pac , radeam , mie dor de vremurile alea



Si acum am ajuns la video :




Nu stiu ce sa zic, ideea mai mult a venit de la Zappy ca mai nou se plange ca nimeni nu mai joaca JailBreak pe 1.6 ) Poate ajunge video-ul si la el si da o parere , cine stie .

Haidati va pupix si va iubix stiti doar

JB.ALPHACS.RO # FOREVERRRRRRR NIHOHOHOHO TIEEEEEEEEEETATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA