Akkerman has reported a visitor message.

Reason:
.
Profile: Ano Original
Assigned Moderators: TheLord, Whisky, SageOTSP, vLad, xeleron, KrAzZzY, Strumf, ?John, T3yo, AndyBlack, #L0w, JOHN, kNoLLer, GoAgLe#, ^-RoYaL-^SsKCobra, Rifle., 1S1S, AcidBurn, Nairobi, @danut_CL@, Viktor H., KillerElite , JuveT., zero, SiNiSTER, dev., Alex.#, Ano Original, Mihai.!?, The Warrior., Jemu, Scandura serifu, dariusd, Gaara, LoAdeG o, Yety#, George.xxh

Posted by: Ano Original
Original Content:
Salut si tie.
Cu dev ma inteleg de ceva vreme..n-avea global moderator pe atunci si totusi imi placea cum lucreaza inca de pe atunci. Inteleg ca e un stil invechit..la efecte ma refer, dar am si spus asta.
Cat despre creatii in sine, chiar imi plac, sunt frumos lucrate iar eu am o oarecare "slabiciune"pebtru lucrarile mai intunecoase..imi plac mai mult decat celelalte.
La gusturi suntem diferiti, asta e clar, pentru ca avatarul tau cu acel trandafir de care ai spus si pe profilul meu, mi se pare un avatar slab si destul de kitchos(țigănesc).
Nu am pupat pe nimeni in cur, doar mi-am spus parerea. Cauta portofliul lui dean ambrosse sau cv de genu..user oricum, si acolo mi-am expus parerea la fel de deschis ca si la dev. O zi faina iti doresc