Am facut niste adaugari/fixari/modificari etc. la updateurile facute de skill.
Astept sa testati ABSOLUT TOT CE AM FACUT si sa imi lasati aici pareri si daca nu merge ceva sa postati cat mai rapid.

Astept pareri despre cooldownu la orbire/incatusare daca este okay asa sau bag mai putine/multe secunde.
La GodMode tot asa verificati tot daca functioneaza corect.
Gardienii primesc 15 dolari pe 60 de secunde , verificati daca merge totul bines.

S-a schimbat modalitatea de blocare a armelor la day-uri/lr etc. ! Va rog verificati si raportati cat mai rapid daca totul functioneaza bine la LR si DAY-uRI CU BLOCARE !!!!!!!!!!!

ASTEPT CAT MAI RAPID FEEDBACK !


UPDATE 02/09/18:
◆ La GodMode day nu mai primesc cei de la CT slay dupa 6 minute. GodMode day a fost setat pe 7 minute(420 de secunde) dupa care cei de la Gardieni isi pierd efectul de GodMode si o sa poata fi omorati din nou(nu era frumos sa primeasca slay , se termina prea brusc runda).
◆ HUD-ul fixat la GodMode Day acum apare normal ce day este si cine este simon ca la restu day-urilor nu va mai apare ca la HNS day strict timer si day fara cine este simon.
◆ Timer-ul a fost fixat la GodMode day , dupa ce ajunge pe 0 o sa primiti in chat mesaj "GodMode a fost dezactivat pentru Gardieni" si o sa aveti un mesaj nou in HUD care va spune aceeasi chestie (in caz ca nu vedeti in chat). Asa mi se pare acum cel mai okay acest day!
◆ (stiu ca multi dintre voi stiti ca a doua fraza a fost deja bines pe server dar de cand s-a facut modificarea cu cele 6 minute dupa care slay hud-ul a fost stricat)

◆ Erorile din error-log , create dupa update-uri (dar care nu afectau server-ul) au fost rezolvate.
◆ Butonul de EXIT a fost dezactivat la meniurile: DaysMenu / Find The Gift Day Menu / Interlop Menu.
◆ In caz de EXIT (se inchide meniul la cele mentionate mai sus DaysMenu / Find The Gift Day Menu / Interlop Menu) ele o sa se deschida automat in caz ca nu a fost selectata o optiune din ele.
◆ La Find The Gift Day o sa se deschida meniul de ascundere cadou automat la 3 secunde daca el este inchis prin orice modalitate posibila /shop , /shopct , amx_vote , meniuri etc. In caz ca simon ascunde cadoul acest meniu nu se mai deschide.
◆ DaysMenu in caz ca este inchis cu /shop , /shopct etc. o sa fie tot asa deschis la 1.5 secunde (aici nu mai bag loop task sa nu facem atatea verificari , in caz de amx_vote acest meniu nu se deschide din nou de asta este implementata comanda /daysmenu)
◆ La InterlopMenu in caz ca este inchis cu /shop etc. se deschide automat la 1.5 , dupa ce alageti ceva din el nu se mai deschide ( doar o singura data puteti sa alegeti din acel meniu ) dupa care ramaneti cu avantajele de la interlop.

◆ Pretul de la Sinucigas a fost marit la 65 $.
◆ NoFlash marit la 30 $.
◆ FreeDay marit la 60 $.

◆ La ORBIRE si INCATUSARE din Simon Menu a fost bagat timp de asteptare ! Limita de 7 utilizari pe runda a ramas tot asa , dar acum o sa aveti un timp de asteptare inainte sa puteti utiliza din nou aceste functii.
◆ Dupa ce folositi ORBIRE trebuie sa asteptati 60 de secunde pentru o noua ORBIRE.
◆ Dupa ce folositi INCATUSARE trebuie sa asteptati 15 secunde pentru o nouca INCATUSARE.
◆ (astept pareri despre asta, daca limitele sunt prea mari si daca vreti sa mai scad dina cele secunde)

◆ Gardienii primesc 15 $ la 60 de secunde!
◆Modelele de VIP au fost schimbate , sound-urile au fost schimbate !

◆ S-a schimbat modalitatea de blocare a armelor la day-uri/lr etc. ! Va rog verificati si raportati cat mai rapid daca totul functioneaza bine la LR si DAY-uRI CU BLOCARE !!!!!!!!!!!