Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  4
Results 1 to 5 of 5

Thread: T3m!n@tor3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #5

    User Info Menu

    Deci iti spun pentru prima si ultima oara inainte sa te banez permanent data viitoare: Ai cerut ban, ai injurat comunitatea/cerut remove/injurat forumu pentru ca reclamatia aia e de atunci si ala a luat respins pentru ca ti-a dat banul corect(nici nu stiu cine e ala). Pozele alea ce vrei sa demonstrezi cu ele? Ca era fd si erau playeri cazuti si am dat gravity sa iesim? Nici nu trebuie sa ma justific in fata ta jigodie pentru asa ceva. S-au facut si meme cu poza aia sau la funny moments .

    Sa revenim, iti zic pentru ultima oara borac obosit(ultimul avertisment) iti revizuiesti comportamentu si te comporti adecvat pe server sau ma pis pe ranitii tai si te banez permanent peste tot de urgenta.
    De cand te iei tu in gura pe server cu mine ma si ma injuri asa ca iti vine tie? Acu 2 saptamani ai venit cu pla in cur si cu coiu in brate la mine sa te iert si acum ma injuri fata in fata pe server si pe la spate? Eu am fost om cu tine si tu animal cu mine, schimbam foaia
    Tu si spider ca il aduc si pe el in discutie ca aseara erati mari si tari, va reveniti sau out ca si asa aveti un trecut glorios.
    Te-am avertizat ieri de 3 ori cu injuratu, vorbit de la terro fara motiv ca si pe spider.
    Te comporti exemplar pe server, ai mai facut ceva care sa deranjeze jocul si ti-ai luat adio.
    Last edited by T3m!n@tor4; 23-09-18 at 10:54.

  2. Thanks Adolf Hitler, George., AsterMan123 thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •