Quote Originally Posted by Strumf View Post
Pai atunci, haideti sa modificam regulamentul in felul urmator.

Propun asa:
1. Daca de exemplu jucam jail_pyramid (stim ca se poate face block la usa cand se da open) si se face zm day de exemplu, si un prizonier face block si un alt coleg de-al lui anunta adminii prin chat cu "slay X, face block" si respectivul adminul ii da slay, atunci sa acceptam ca acel admin sa primeasca minne pentru abuz sau orice alta comanda, pentru ca un player i-a zis adminului ca un alt player face block la usa si nu se poate derula day-ul si atunci cel care de exemplu i-a dat minne admin-ului care i-a dat slay prizonierului pentru block, sa nu primeasca niciun avertisment, pentru ca totul e corect ce a facut el ala nu se numeste abuz. E aceeasi smecherie ca reclamatia de mai sus.
Adica mai pe scurt: daca un player x ii cere unui admin sa-i dea slay/kick pentru block, ca incalca o regula CORECTA a regulamentului, atunci respectiva comanda executata de catre admin, sa fie bagata la categoria abuz si sanctionata cu minne, alta comanda de catre alt admin.

2. Daca cineva foloseste minne de 2 ori la rand (considerandu-se spamm), sa primeasca minne pentru motiv de spamm, ca in aceasta reclamatie, chiar daca minne-urile au fost date corect, se considera spamm.

Daca asta vreti sa facem din JB, o harababura totala, votati.
Pro/Contra si facem update la regulament si jucam asa.
Cata prostie si fustrare pot sa vad in acest post.....
Nu are rost sa continuam acest topic , tu ai dreptate sefule da la amandoi avertisment si gata , suspend oricum au deja.
Toata lumea este impacata si gata.

Hai cu T/C ca deja este discutia inutila , oricat as incerca sa ii explic ceva el tot o tine pe alui si asa este de 7 ani mai bine ii dau pace si aia e decat sa ne certam aiurea.

Ps.: tot nu ma pot abtine sa nu iti raspund ba fustratule , SLAY e SLAY si MINNE e MINNE tu compari slayu cu minne si imi faci reguli cand ti-am explicat de minim 4 ori in acest topic de ce nu intra deloc la categoria 1. si 2. din ce ai propus tu acolo.
Te rog eu frumos nu mai raspunde ca iar iese urat si taci din gura , fiecare este impacat si gata baga la ala avertisment sa fi tu mandru de tine ca ai facut ceva si aia e.

Edit iar:
Quote Originally Posted by Alex.# View Post
Ok deci nu e inchis topicu asa ca mi zic parerea
LORD UITA TE LA ORA CAND S AU DAT MINNE URILE
LA ORA 10 I A DAT KATO LUI RAUL MINNE PE MOTIV ABUZ
SI LA ORA 21 RAUL I A DAT MINNE LUI KATO PE MOTIV ABUZ MINNE
Deci nu au procedat bn niciunu
Odata ce ii faci reclamatie de ce il mai sanctionezi pe server?
E si adevarat Raul a facut spam minne pe Kato , iar kato la sanctionat odata cu minne deci la ce rost mai are reclamatia? @Strumf @TheLord
Parlitule tu citeste in pula mea tot topicul si citeste ce am zis eu ca din cate vad nu ai citit nimic de aici , nu mai faceti +1 ca va zbor in pula mea de terminati.
Ora 10 io dat minne dupa ce a dat acele 2 pe spider terminatu pulii mele si la 21 asta so razbunat pentru acel minne.
Vai de curul tau , nici ca imi mai bat capul.