Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  8
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Reclamatie

  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie

    Username-ul tau: Gaara
    Gradul tau pe forum: designer
    Numele Moderatorului: @Alex.#
    Nemultumirea: nu cred ca era nevoie sa ii dai infraction.... omu a postat acolo motivu pt care a facut actiunea aceea cum am facut si eu aici http://alphacs.ro/showthread.php?956...ted+post+gaara
    Dovada (link de la postul respectiv): http://alphacs.ro/showthread.php?968...-MdL-Post-Hunt putea macar sa ii dea un warn sau sa il avertizeze nu inf din prima...


    Warning: Cer sa nu raspunda AndyBlack la reclamatie!
    pt ca el nu lasa cel caruia ii fac reclamatie sa raspunda
    Last edited by Jamango; 26-09-18 at 18:39.

  2. Likes RayzeL liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Are co moderator si nu stie regulamentul
    A gresit l am sanctionat . Asa cum au primit si altii inf ca au dat reply asa a primit.si el
    △ACAB 1312△

  4. #3

    User Info Menu

    Pai da,dar totusi el a postat acolo de ce a actionat ca sa nu isi ia infraction...

  5. #4

    User Info Menu

    A zis doar ca nu e regula,e in staff trebuia sa citeasca macar jumate din regulament.Oricum a procedat gresit
    △ACAB 1312△

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    A zis doar ca nu e regula,e in staff trebuia sa citeasca macar jumate din regulament.Oricum a procedat gresit
    Tu te contrazici????? aici zici ca a procedat gresit ,aici zici ca a procedat corect http://alphacs.ro/showthread.php?968...578#post472578

    INFRACTION_UL A FOST LUAT AICI EL DOAR SI_A SPUS DE CE A ACTIONAT!

  7. #6

    User Info Menu

    I-AM DAT INFRACTION PENTRU POST-HUNT . NU TREBUIA SA mai dea reply ca numai e regula ca oricum verificam eu modelul de postare
    △ACAB 1312△

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    I-AM DAT INFRACTION PENTRU POST-HUNT . NU TREBUIA SA mai dea reply ca numai e regula ca oricum verificam eu modelul de postare
    Pai da ,dar totusi puteai sa ii spui ca nu e voie sa posteze pt ca regula asta nu se gaseste aici http://alphacs.ro/forumdisplay.php?12-Regulament si el cand a citit nu a vazut regula acolo si a crezut ca e voie (probabil) omu nu sta sa caute pe tot forumu o amarata de regula,si voi nici macar nu ii ziceti,stiti doar infraction si pa

  9. #8

    User Info Menu

    Cine l-a pus sa nu citeasca regulamentul? De ce a mai facut cerere pentru co-moderator daca nu e in stare sa citeasca un amarat de regulament
    △ACAB 1312△

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Cine l-a pus sa nu citeasca regulamentul? De ce a mai facut cerere pentru co-moderator daca nu e in stare sa citeasca un amarat de regulament
    tu stii macar sa citesti????REGULA AIA NU SE AFLA IN REGULAMENTUL GENERAAAL! NU INTELEGI????

    Report
    Utilizati functia report in cazurile incalcarii regulamentului ori considerarii unei nedreptati in caz de sanctionare. Neconformarea duce la ignorarea problemei si nerezolvarea ei.
    Reportul nu reprezinta mesajele private catre echipa administrativa, nu utilizati functia de report daca nu intampinati cu adevarat o problema.
    Nu aveti voie sa dati report la mesajele de pe profilul altei persoane, riscati INFRACTION, pentru NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI
    Nu aveti voie sa dati report la sectiuniile rezervate serverelor riscati INFRACTION, pentru NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI


    Asta e tot ce scrie la "Report" in regulament. regula aia se afla printr-un topic la anunturi/discutii forum (Cred) nu sta nimeni sa caute prin enspe mii de pagini dupa o regula .

    Se vede cine a luat admninistrator prin donatie si cine a luat pe merit.(nu ma intelegeti gresit,nu zic ca toti cei care au donat nu stiu sa faca nimic,unii nu stiu sa faca)
    Last edited by Jamango; 26-09-18 at 19:46.

  11. Likes ConceptioN, Nairobi, Jemu, RMV. liked this post
  12. #10

    User Info Menu

    Se vede cine a luat admninistrator prin donatie si cine a luat pe merit.(nu ma intelegeti gresit,nu zic ca toti cei care au donat nu stiu sa faca nimic,unii nu stiu sa faca)
    ce treaba are asta cu reclamatia
    Daca era destept intreba alt moderator,gm,administrator daca are voie sau putea sa vada si el pe la infraction-uri @SiNiSTER , @AndyBlack , @SageOTSP hai cu tc ca deja face off-topic (la ce am dat quote)
    △ACAB 1312△

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •