Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  4
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    User Info Menu

    reclamatie plod de 12 ani : ([REZOLVAT]

    ► Nick CS:donzew..
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: Ronaldo/STEAM_0:1:115522178
    ► Motiv:gag degeaba
    ► Dovezi (poze):http://www.mediafire.com/file/e9rmay...naldo.dem/file
    pun si eu asta aici sa vezi cat de prost poti sa fii , bine nici nu ma astept la mai mult de la mentalitatea ta de 12 ani : https://imgur.com/a/VwCSv2C

  2. #2

    User Info Menu

    In primu rind ai injurat ai zis ca ce ma ai futut cardu ma-ti deci ai injurat faci reclamai aiurea si mai esti si prost fara suparare ca esti tare in gura de fiecare data cind intru pe servar scri pe ceat 2q si in al dOILEA rind ai abuzat teai dat singur an gag si stiai pentru ce ai lot deci tei facut singur de ris

  3. #3

    User Info Menu

    ba copil cretin ca altfel nu am cum sa-ti zic, am scris "cat te-ai chinuit sa furi cardu lu maicata" in al doilea rand 2iq e vorba mea , am voie sa o zic , nu am specificat cui o spun , mi-am dat ungag da , pentru ca am luat pe degeaba, si in pula mea invata sa scrii ca nu cred ca esti clasa 1.

  4. #4

    User Info Menu

    ba COPILE IN RECLAMATIA ASTA TEI FACUT SINGUR DE RIS SI MINCINOS CA NAI SUPUS CUM SPUI TU EU STIU CUM AI SPUS CA NU TEAM DAT GAG DEGEABA CA NU MA CHEAMA DONZEU ASA CA TACI CA DE CIND MEM LOT COMISARU EU NU CRED CA AM ABUZAT ASA CA GURA MICA SI CU RECLAMATI ASTA A VAZUT TOT SERVARU CE IDIOT ESTI FARA SUPARARE

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ronaldo=) View Post
    ba COPILE IN RECLAMATIA ASTA TEI FACUT SINGUR DE RIS SI MINCINOS CA NAI SUPUS CUM SPUI TU EU STIU CUM AI SPUS CA NU TEAM DAT GAG DEGEABA CA NU MA CHEAMA DONZEU ASA CA TACI CA DE CIND MEM LOT COMISARU EU NU CRED CA AM ABUZAT ASA CA GURA MICA SI CU RECLAMATI ASTA A VAZUT TOT SERVARU CE IDIOT ESTI FARA SUPARARE
    despre reclamatie nu este pentru prima data când face abuz + mai treci si tu pe la scoala.
    Last edited by ATKapa; 11-02-19 at 12:49. Reason: adaugare

  6. Thanks Ainsley thanked for this post
    Likes ConceptioN liked this post
  7. #6

    User Info Menu

    deci in pula mea , esti prost , 1 la mana, 2 la mana e demo-u in reclamatie , 3 la mana , esti analfabet, 4 la mana eu nu mam facut de ras, 5 " CA DE CIND MEM LOT COMISARU" 6.e vai de puta ta bai plodule!

  8. Likes MenthoL2k liked this post
  9. #7

    User Info Menu

    Si pana la urma tu te faci de ras coae , pentru ca nu ai habar de scris. Asa se face o comunitate de ras, admini astia ca tine.

  10. Likes MenthoL2k liked this post
  11. #8

    User Info Menu

    Nu e prima oară când face asta.. cand Donzew i-a zis plodule i-a dat kick că cica injuratura,mai treci pe la școală mane

  12. #9

    User Info Menu

    infine, nu prea imi bat capu , dar eu vr sa scap de astia ca el.

  13. #10

    User Info Menu

    Zici de el ca e agramat da uiti sa pui cratima 90% din timp
    Ipocrit - rep

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •