Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie nik3[REZOLVAT]

    ► Nick CS: Darkness
    ► Nick admin/player reclamat: nik3
    ► Motiv: abuz quit
    ► Dovezi (poze/demo/etc. https://imgur.com/a/xghDQXm
    Edit: si sa nu spui ca tu ai glumit cu el si ca sunteti prieteni , chestiile astea nu mai merg
    Last edited by Griezmann*; 31-12-21 at 21:28. Reason: Imi gresisem numele =))

  2. #2

    User Info Menu

    Rocky poate comfirma asta ca glumeam cu el si nu s-a suparat si comanda nu a fost pe tine a fost pe rocky, daca il deranja facea el reclamatie, dar noi asa glumim cate un minne cate un quit cate un ban pe care ni-l scoatem etc.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by N1K3 View Post
    Rocky poate comfirma asta ca glumeam cu el si nu s-a suparat si comanda nu a fost pe tine a fost pe rocky, daca il deranja facea el reclamatie, dar noi asa glumim cate un minne cate un quit cate un ban pe care ni-l scoatem etc.
    Eu ti-am mai zis si iti repet , cand esti pe un server si sunt playeri tu faci caterinca cu quit ? Ce impresie isi fac playerii aia despre staff si server cand vad? Asta nu e caterinca cu comenzi executate unu pe altu. Lasa glumele si fi mai serios/matur

  4. #4

    User Info Menu

    Eu nu ma simt deranjat de acel quit ca a fost doar o caterinca wtf

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RocKy Hussain View Post
    Eu nu ma simt deranjat de acel quit ca a fost doar o caterinca wtf
    Caterinca ? Bro inteleg dai odata de doua ori , da voi tot cam glumiti in ultimul timp .Sunteti prea glumeti
    Edit: Daca va spun sa incetati nu o faceti , daca va dau ban tot eu sunt vinovatul ca de ce va dau. Cum rezolvam problema?
    Last edited by Griezmann*; 01-01-22 at 14:43.

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    Caterinca ? Bro inteleg dai odata de doua ori , da voi tot cam glumiti in ultimul timp .Sunteti prea glumeti
    Edit: Daca va spun sa incetati nu o faceti , daca va dau ban tot eu sunt vinovatul ca de ce va dau. Cum rezolvam problema?
    Ce treaba are banu la sv sau ce kkt spui tu acolo? Ca ne dam un quit - 2 nu deranjeaza pe nimeni Si nush daca ai vazut dar cand ne dam quit spameaza playerii " ))))))))))))))" E un fel de amuzament.. dar ce sa stie Griezmann 24/7 in casa

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by N1K3 View Post
    Ce treaba are banu la sv sau ce kkt spui tu acolo? Ca ne dam un quit - 2 nu deranjeaza pe nimeni Si nush daca ai vazut dar cand ne dam quit spameaza playerii " ))))))))))))))" E un fel de amuzament.. dar ce sa stie Griezmann 24/7 in casa
    Tu ai inteles ce am spus sau tu esti parezat pe caterinca ta? Arata mi mie un player cand a ras ca ai dat tu quit amuzantule ce esti. Vad ca de la prea mult stat in casa ai inceput sa mananci mai mult amuzant.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    Tu ai inteles ce am spus sau tu esti parezat pe caterinca ta? Arata mi mie un player cand a ras ca ai dat tu quit amuzantule ce esti. Vad ca de la prea mult stat in casa ai inceput sa mananci mai mult amuzant.
    ))))))))))))))))))))))) amuzant tu de fel asa.. oricum, nu o sa intelegi.. Ai iq pe - asa ca degeaba incerc sa ti explic

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by N1K3 View Post
    ))))))))))))))))))))))) amuzant tu de fel asa.. oricum, nu o sa intelegi.. Ai iq pe - asa ca degeaba incerc sa ti explic
    Bine , vedem cum rezolva orlando pana atunci
    Edit: @SixBass te rog frumos sa nu te mai bagi daca nu ai dovezi! Multumesc anticipat !
    Last edited by Griezmann*; 02-01-22 at 15:38.

  10. Likes SixBass liked this post
  11. #10

    User Info Menu

    Boss, nu stiu ce intelegi tu prin amuzament dar esti un amuzant de nu mai pot eu de ras, chiar si cuvintele tale sunt amuzante, mor de plans adica.
    Accepta ca meriti acel -1 si nu te mai vaita ca o baba, chiar meriti -1, si da, chiar imi permit sa ma bag ca asa ati facut si tu si wooden la reclamatia mea.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •