Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    User Info Menu

    Propuneri server

    Salut, am și eu niște propuneri pentru server.
    Prima propunere ar fi să renunțați să resetați rank ul lună de lună pentru concurs (top3)...probabil că unii playeri vor să facă GLOBAL pe server și nu au timp de ajuns pentru al face. Și aș propune să adăugați sistemul de credite și să faceți tot un fel de top cu credite pentru concurs ul lunar. Și creditele să le primești prin activitate pe server și kill uri.


    A 2-a propunere ar fi niște hărți pe care cred că nu le aveți pe server pentru că nu le-am văzut de când joc pe server, cele mai multe care le-am jucat niște mizerii. Probabil că unele dintre hărțile pe care le am enumerat le aveți dar nu s au dat la vot că eu unul nu le-am văzut..

    - am_breakout
    - am_palace
    - am_ramps
    - am_aztec2
    - am_warehouse2
    - am_dust2
    - am_desert2
    - am_sandtunnel
    - am_dust2014
    - am_nuke_ramp
    - am_storage_facility
    Last edited by stranger; 05-02-22 at 18:58.

  2. #2

    User Info Menu


    Chestia cu top3 nu vad dc ar trebuii sa o scoata dar

    As vrea mapi noi

    BOLF 4 - Manager

  3. #3

    User Info Menu

    1. a) Despre concursul lunar s-a vorbit acum un an despre aceiași chestie dar, s-ar putea de modificat punctele pentru rank-uri cu 500 să zicem.

    b) Ideea cu creditele îmi place cum sună.

    2. Faza este că pe server sunt 51 de hărți dar, jucătorii joacă doar să zicem 10 din ele maxim deoarece pe alea le știu și d-aia le votează. Rareori se joacă niște mape noi din ce am observat eu.

    Sunt deja:
    am_ramps_hd64_2
    am_aztec_v6_hd_2
    am_warehouse3_hd
    am_dust_arena_hdrv7
    am_dust2_cat_new_hdrv7
    am_dust1999_hdrv7
    am_dust2014_fix_hdrv9
    am_dust2_hdr_2k21
    am_desert_hd64_2
    am_sandtunne_v5hdr64

    Nu sunt:

    am_storage_facility
    am_nuke_ramp
    am_palace
    am_breakout
    Last edited by alonewashere; 05-02-22 at 18:58.

  4. #4

    User Info Menu

    tocmai , asa nu o sa aiba oricine Global ci doar cei care chiar au jucat mult luna precedenta, e o motivare..
    pentru acele harti, de ce nu?

  5. Likes -#DaNNy#- liked this post
  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SergiuOfficial View Post
    tocmai , asa nu o sa aiba oricine Global ci doar cei care chiar au jucat mult luna precedenta, e o motivare..
    pentru acele harti, de ce nu?
    Și câți playeri crezi că pot face GLOBAL într-o lună, 3, 4? Mulți playeri cel mai probabil își „doresc” să facă și ei GLOBAL și nu au timp îndeajuns. Deci practic rank urile sunt inutile acum.
    Și cu VIP ul ați putea adăuga sistemul de credite și să îl setați să se poate lua VIP pe un număr anumit de credite, 10k credite / 1 lună vip, spre exemplu.
    Deci se poate face să fie bine în amândouă părți, părerea mea.

  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by stranger View Post
    Și câți playeri crezi că pot face GLOBAL într-o lună, 3, 4? Mulți playeri cel mai probabil își „doresc” să facă și ei GLOBAL și nu au timp îndeajuns. Deci practic rank urile sunt inutile acum.
    Și cu VIP ul ați putea adăuga sistemul de credite și să îl setați să se poate lua VIP pe un număr anumit de credite, 10k credite / 1 lună vip, spre exemplu.
    Deci se poate face să fie bine în amândouă părți, părerea mea.


    asta e si ideea , doar 3-4 + sa fim seriosi cine dracu se joaca arena pentru a face global pe un server comunitar? ...
    Despre shop-ul cu credite pare interesant dar atata timp cat este top3 , mi se pare useless.

  8. #7

    User Info Menu

    1: topul nu il oprim deoarece ar insemna sa oprim concursul lunar

    B) credite/shop/ruleta/barbut avem in plan sa adaugam

    2) sunt ogramada de mape , am putea da remove la cateva si sa adaugam mape noi , vom vedea in scurt timp


    Multumim de propunere , a fost notata
    T/c
    ~DISCORD~
    dannyacs
    ~Evoluție~
    WHEN THEY CALL U CRAZY
    REMEMBER THAT: GENIUS IDEAS
    DON'T COME FROM AVERAGE MINDS.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •