Quote Originally Posted by CasianIlarion View Post
Salut, chiar iti pierzi timpul aici, dupa cum observi si tu acel tip cu numele ''MadoxX'' copiaza numele adminului nostru de pe server ''Madoxx'' si se da drept el. Ceea ce am facut eu nu consider a fi abuz, ceea ce ai facut tu consider a fi +1 la post si altceva nimic mai mult. Imi faci ''post-hunt'' doar din simplul motiv ca am luat sef, si nu mai sunt sclavul tuturor cum eram acum 1 an. Tu neavand un grad mai stralucit ca mine, normal ca te ataci, ca acum un an erai peste mine si imi ordonai. Nu-i nimic, mai e geloasa lumea uneori, nu-i problema. Sincer in regulament nu scrie ca daca are nick de admin i schimbi numele cu amx_nick, dar el din moment se da cine nu trebuie, trebuie facut ceva cu el, nu? Oricum, pentru asta iti trebuie si creier, sa gandesti. Am inteles ca ai o mentalitate mult mai dezvoltata ca a mea, sau cel putin asa te-ai auto-proclamat. In fine, nu am chef sa ma cert cu tine din prostia ta, intelegi? Mi-ai mai zis ca mi-am luat si grad din alocatie ca s-a marit, pai hoo prietene ca ai 14 ani ca mine, nu esti mai matur, aaa... si te asigur ca nu sunt din banii parintilor, nici nu am mai donat vreodata intr-un joc oricum. Am mai zis-o si o zic mereu, esti un frustrat care nu stie ce vrea de la viata lui. Vezi-ti de treaba ta ca e mult mai bine, nu-mi fa tu mie reclamatie pe schimbare de nick ) Mna, fiecare cu ale lui pana la urma, nu?
Hai salut, spor la mai multe post-uri de genu pe forum, pui
Da frate,tot eu sunt frustrat.Pacat de tine,dar iti mai zic odata sa citesti regulamentul ala ca nu e mult.Scrie clar in el ca nu ai voie sa ii schimbi numele.Pe acela il chema Maddox iar numele admin-ului este MaTToX.Si nu iti ordonam ca aveam grad mai mare,dar esti prea tupeist si nu cred ca ai 14 anisori.Asa ca veziti de treaba ta si ai grija