Quote Originally Posted by Indischer View Post
1. Fa cum fac eu. Intru pe server dau un !who
2. Se schimba harta, dau un !who
3. Chiar daca eram player nu dai ban 60 de minute (kick/ban 5 min..etc)
4. Apreciez ca ti-ai cerut scuze.Dar, dupa ce am vb cu tine pe server te-ai cam lasat dus de nas de gradul tau si ma amenintai ca imi poti da si permanent CITEZ: Iti dau si permanent ma, ce o sa faci? Ca esti doar un staff..

De aici reiese ca stiai ca sunt staff, dar na dupa cum am zis si la microfon 0% respect.
Mersi pentru berea care o sa o dai pe plaja, prefer sa o beau singur sau cu oameni mai maturi
PS: A nu se intelege gresit, apreciez ca ti-ai cerut scuze, dar minti cam mult asa ca is zero


1"minti cam mult" ca replica asta a iesit prima in ochii ))))) , nu inteleg cu ce am mintit sincer , doar mi am cerut scuze ca nu am fost atent , daca vedeam ca esti staff din prima nu ti dadeam decat daca chiar faceai cv de cacat cum ar fii /kick incontiunuu fara motiv si /mute sau /gag fara motiv ca am mai avut si admini carora le place asa sa abuzeze de putere


2 nu neg ca am spus chestiile alea dar m ai luat asa ca si cum as fi fost un 0 in fata ta si e de cacat totusi sa ma faci prost si asa )) nu puteai sa te astepti sa tac sincer , ca tot vorbeai de maturitate , n oi fi eu cea mai matura persoana pe care o "cunosti" da nici tu nu esti asa ca n ai dreptu sa vb despre asta




3 imi mai cer inca odata scuze fata de tine ca te am deranjat , o seara buna