Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Am un argument principal si secundar pt care am zis pro suspend

Argumentul principal: abuz minne, asa um se vede clar in logs si cum o da la intors.
Argument secundar: cauzeaza certuri, scandal etc si serverul sufera

Acum eu nu am am zis ca merita direct suspend ca are 10 reclamatii, dar am stat pe server cu alte nume, chiar si cu cel real si am vazut ce fac baietii pe server si cum sunt ei șmecheri.
Eu inteleg ideea ta, @TheLord, ca omul a ajutat serverul, dar nu ajuti serverul cand tu provoci certuri si apoi brusc esti justitiar.
Nu compara cazul temi, crz care au capul pe umeri si nu dau minne pe motiv: m ai înjurat pe skype sau ca asa crede el ca e bine.

Situatia e delicata, dar e prea multa discutie pentru o chestie banala.
Asa cum am mai zis, va faceti de ras si la fel cum e pe forum cu organizare level 0, asa e si pe server.
Va spalati rufele aici ca niste tigani si o ardeti zmei inutil.
Faza e simpla
Kato a donat si a facut duoa cum il taie capul, cand a fost sancționat o tipat ca el a donat si a facut ce trebuie, de parca noi vrem sa ii dam jet dupa ce a donat... penibil.
Cum alti donatori joaca linistiti si m au reclamatii, el de ce pula mea nu sta in banca lui?

Nu mai zic altceva, puneti punctul le i si terminati cu cacatul asta ca mi se face scarba.
Sincer ma simt ofensat la vorbele tale. Filozoful serverului iti zic de acum. Chiar nu-mi place cum pui problema. Am "plans" eu pentru ca era sa iau adv? Nu. Eu zic ca am reputatia destul de curata. Daca stai sa uiti la ce reclamatii am eu, uita-te si ai sa gasesti reclamatie kato, abuz slay/kick. Atat. Mare abuzator ce sunt. Nu cred ca am dat mai mult de 10 banuri de 3 ani de cand am admin, nu am dat mai mult de 10 minne uri. Si nu am facut niciodata dupa cum m-a taiat capul, daca am mai avut niste scapari la slay/kick, asta e alta treaba. Nu cred ca esti in masura sa vorbesti cand dai minne oe server pt reclama pe chat, fara a te asigura ca are bind. Poti foarte usor sa-i dai gag. Sa revenim la abuzul de slay/kick. Abuz de comenziile astea 2 pot face si cu 2 euro (politist). Hai lasa-ma cu filozofia ta de om mare cu "capul pe umeri" ca eu zic ca n-am gandire chiar asa de desumflata de la 16 ani.