Quote Originally Posted by Strumf View Post
Tu esti pe langa, sa moara ma-ta de te mint.
Pasul 3 a fost doar sa vezi ce s-a intamplat inainte de toata chestia asta
Atunci daca pt tine 2 minne-uri date la rand spamm, inseamna ca cei care au executat comanda de 2 ori la rand, ar cam trebui sa primeasca avertisment pe creator (pt spamm de minne).

Si repet din nou, odata ce Raul a executat acele 2 minne-uri, le-a executat pe propria raspundere, unde se putea rezolva simplu.
Kato facea screen, dupa reclamatie si Raul isi lua suspend daca nu avea dovezi concrete pentru acele 2 minne-uri date.
DAR
Kato a preferat sa arunce un minne pe Raul pentru si repet iar, odata ce raul a dat acele minne-uri a facut-o pe propria raspundere.

esti pe langa grav pustiu, dar grav tare

Luam din logs
Code:
L 10/10/2018 - 13:01:39: ADMIN "RazvaNn [:>]" used amx_minne on "Raul^|" reason "cod"
L 10/10/2018 - 13:01:44: ADMIN "RazvaNn [:>]" used amx_minne on "Raul^|" reason "cod"
Deci simplu, el ar trebui sa primeasca minne pe server pt ca a executat 2 comenzi de minne, nu? )
ma faci sa rad, sa mor de nu

Pai ia zi bai Ryn ( @?RyN? ), tie ti-ar conveni sa primesti minne pentru 2 minne-uri acordate de tine pe propria ta raspundere?
Tu ce ai face in situatia asta? Aici am luat exemplul asta pentru ca dupa cum zice lord, 2 minne-uri date la rand = spamm, care e o inventie astronomica acum pe loc..ca nu am am mai auzit pana acum de 2 minne-uri = spamm
Ryn a dat minne pe motiv intemeiat. Sa speram ca daca face reclamatie poate are si dovezile. Dar raul a "aruncat" minne pe motiv "test". Ce motiv e asta????