Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 38

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hunter_woolf View Post
    Ba piftel la 70-80 kg cate ai sa nu ma faci sa-ti dau fb.Eu am zis ca nu am voie sa-ti dau kick si tu ce intelegi ? Beleste in plm ochii si 7even a zis ca face reclamatie si dc nu a facut ? hahahahahaha lasa-te in plm piftel minti de rupi. Si oricand )) intri odata pe saptamana,TU zici de regulament si habar n-ai de el nici nu ai stiut ca sa schimbat cuvantul Nou jebeleu/spaghete ti-au spus playerii hahahaha si tu nu intrebi nici-un player de regulament ) intri pe sv si stai acolo injura eia pe sv tu nu le faci nmk sau daca le dai gag le lasi toata mapa ) mi se pare amuzat ca obligatia ta de admin e sa ajuti playerii.

    In primul rand nu sti facebook-ul,ti l-am dat gresit,in al doilea rand poti intra pe sv-u meu de discord pe care l-am creeat si poti vedea cum arat pt ca am instagram-ul akolo, aa si nu-s gras de loc app,sunt destul de suplu,zic,de aia fac fotbal de 5 ani si mi se pare mult prea josnic sa te iei de aspectul meu fizic,se vede ca ai un creier care aseamana ratiunea unui copil de 10 ani...poti intreba pe oricine ca eu intreb din regulament mereu cand intru pe sv,si oamenii care nu ma suporta,nu are rost sa-i bag in seama,decat le dau gag,si daca am gresit si anume am gresit in fata lui TakeItMoney,mi-am cerut scuze foarte frumos si am recunoscut ca am gresit,intreaba-l sau uita-te la el pe profil,uite aici:https://steamcommunity.com/profiles/...01847979,mi-am cerut scuze fata de el pt ca am gresit,si zic sa nu ma pun la mintea unora care ma injura fara niciun rost,le dau un gag si atat,dar daca chiar exagereaza ii avertizez,si dupa kick,mama frt la faza ca nu intreb eu din regulament ??? Omuleee,aloooo pe ce planeta traim...vai de capul tau cand intru pe sv si mai e cineva cu grad,scriu in chat dacaa s-a ocupat cineva de asa-zisu-l CT/Simon,cu regulamentul,in caz ca nu,il intreb eu,lasa-ne Huntere cu minciuni d-astea ca nu degeaba ai luat -1...In momentul cand mi-ai dat kick pt ca eram la spectatori,si cica farmeaza ore,omuleee daca sunt la spec,n-ai voie sa-mi dai kick...tu esti constient ca ai incalcat regulamentul de fatza cu toata lumea ?? esti vai da capul tau,nici nu realizezi ce zici...Nu inteleg cum poate un om sa fie asa,te-am vazut cu ochii mei de cate ori faceai abuz,m-am saturat fate,nu esti mai presus de ceilalti playeri daca ai numele scris altfel decat Prizonier si comanda !admin, si va dau si kick-ul ca-mi da eroare la poza pe imgur,spune ”error to load file”,va trimit aici,sper sa ma credeti !!
    ---------------------------------------------------------
    Ai luat kick de la: Hunter_woolf
    SsteamID admin: STEAM_1:1:206368565
    Motiv: farmezi ore la spec
    Last edited by Shobby; 05-08-18 at 21:08.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •