Quote Originally Posted by Hunter_woolf View Post
Lai intrebat in felul asta "Alex ai citit regulamentul" el o zis da tu "daca te intreaba thelord daca l-ai citit ce i spui ?" o zis spaghete frate e din regulament admin... ce drq iai intrebii pe totii de la ct daca l-au citit ?
Nu am spus asta...
Am spus:
"Daca TheLord intreaba un admin daca a citit regulamentul, ce trebuie sa ii raspunda adminul?" el a spus: spghete
apoi l-am intrebat:
"Daca Lord intreaba un admin daca a citit regulamentul, ce trebuie sa ii raspunda adminul?" el a spus tot spaghete
Eu am vazut peste 3 persoane care au Lord in nume pe sv asta +
★ La intrebarea "Ai citit regulamentul?" trebuie sa raspundeti "spaghete".Asta doar daca un fondator TheLord/Strumf va intreaba (va putem intreba si din consola serverului)! (regula din regulament admini)
Scrie clar TheLord/Strumf... pot pacali playerii spunand doar Lord sau in loc de Strumf sa zic Ștrumf...eu cand intreb din regulament vreau sa mi se raspunda exact ce scrie in regulament...
A... ca noi mai zicem "A fost Lord pe sv in ziua n" "Ștrumf a fost pe sv in ziua z"...normal ca ne e mai usor sa zicem Ștrumf decat Strumf pentru ca suntem obisnuiti cu cuvantul Ștrumf. Dar asta nu inseamna ca daca intrebi din regulament persoana interogata trebuie sa raspunda cum ii e mai usor sa zica...trebuie sa raspunda ca in regulament (poate sa aiba o alta ordine fraza/propozitia lui. dar sa aiba sens identic cu cea din regulament)