Quote Originally Posted by Gaara View Post
Nici nu mai are rost sa ma complic cu persoane retardate ca si tine. a deci inseamna ca acum ai 14 ani,si ma faci pe mine copil? eu nu ma tin dupa fundul lui xtreme(alt agramat) cum te tii tu , nici nu ma cunosti ca sa iti dai o parere despre mine.

Utlimu meu post aky.
ai dreptate nu te cunosc in realitate dar in lumea virtuala plina de drame stiu ca esti un om foarte pro 1st cu minte de copil de 11 ani , btw am 15 ani dar nici nu conteaza avand in vedere ca sunt mai superior ca tine in gandire . Si avand invedere ca ma faci pe mine retardat arata ce minte ai . Xtreme este prietenul meu , cu el am fost prieten cand nici nu eram admin , asa ca nu mai comentati , si nu va mai ofticati ca ii i-au apararea ca va injurati intre voi nu este treaba mea dar daca faci abuz pe el atunci devine treaba mea , inteles ?

Voi toti va pupati in fund unul pe altul ca aveti admin si va favorizati intre voi , daca nu scrii cu verde nu esti "JM3K3R" pe server si nu ai prieteni . oameni falsi cu 2 fete , o fata buna sa dati bine cand pupati in fund si o fata pentru toate cele rele , Falsule

sa fii admin inseamna sa ai responsabilitate , sa ajuti playerii , nu sa faci freekill pe ei , ne intrebam de ce pleaca playerii de pe server , SI NU ESTE CA II DAU BANUTI LUI XTREME ESTE CA FACETI FK SI FACETI FAVORIZARE INTRE ADMINI SI PLAYERI SI VA DATI SLAP LA FIND THE GIFT DAY @Gaara UN ADMIN TREBUIE SA II EXPLICE PLAYERULUI CUM SA JOACE ACEST MOD , VOI DACA SPUNETI "VACA DAY" SI UN PLAYER NU ARE "VACA" VOI II OMORATI CA VA GANDITI NUMAI LA KILL-URI . M-AM SATURAT DE OAMENI PROSTI CARE INTRA PE JB SA FACA KILL-URI , DUCE-TI-VA PE RESPAWN DACA VRETI SA FACETI KILL-URI , JB-UL ESTE PENTRU DISTRACTIE , DA CE SA VA DISTRATI CA SARITI UNUL LA GATUL ALTUIA, HIENELOR , AJUTATI PLAYERII SA INTELEAGA JOCUL SI DUPA MAI VORBIM @Gaara Si @dev. DE CE IES PLAYERI DE PE SERVER