Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  8
Results 1 to 10 of 13

Thread: Reclamatie

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Cine l-a pus sa nu citeasca regulamentul? De ce a mai facut cerere pentru co-moderator daca nu e in stare sa citeasca un amarat de regulament
    tu stii macar sa citesti????REGULA AIA NU SE AFLA IN REGULAMENTUL GENERAAAL! NU INTELEGI????

    Report
    Utilizati functia report in cazurile incalcarii regulamentului ori considerarii unei nedreptati in caz de sanctionare. Neconformarea duce la ignorarea problemei si nerezolvarea ei.
    Reportul nu reprezinta mesajele private catre echipa administrativa, nu utilizati functia de report daca nu intampinati cu adevarat o problema.
    Nu aveti voie sa dati report la mesajele de pe profilul altei persoane, riscati INFRACTION, pentru NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI
    Nu aveti voie sa dati report la sectiuniile rezervate serverelor riscati INFRACTION, pentru NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI


    Asta e tot ce scrie la "Report" in regulament. regula aia se afla printr-un topic la anunturi/discutii forum (Cred) nu sta nimeni sa caute prin enspe mii de pagini dupa o regula .

    Se vede cine a luat admninistrator prin donatie si cine a luat pe merit.(nu ma intelegeti gresit,nu zic ca toti cei care au donat nu stiu sa faca nimic,unii nu stiu sa faca)
    Last edited by Jamango; 26-09-18 at 19:46.

  2. Likes ConceptioN, Nairobi, Jemu, RMV. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •