Deoarece se abuza foarte mult de chestia asta si deja o dadeati in nesimtire cand trecea restrictia de la jbmoney am scos FreeDay din /shop. Nu se mai putea juca o runda normala dupa minutul 15-20. Daca se mai abuzeaza de ceva (din cate am inteles de sinucigas) ori o sa il scoatem ori bagam o limita. FreeDay am decis sa il scoatem deoarece si asa sunt runde de freeday, in caz de greseala simon va ofera FreeDay + daca ramaneti ultimii aveti din LR posibilitatea de a alege FreeDay, in shop era doar de forma si desigur ca sa abuzati voi din cate vad...

UPDATE 21/08/2019

◆ A fost scos "FreeDay" din /shop (shop-ul PRIZONIERILOR).


Quote Originally Posted by OldSKull View Post
Dupa parerea mea , mai este ceva de rezolvat :
Cand este SPARTA DAY si un tero intra in joc il da cu skin-ul de prizonier , nu de spartan si cu un glock in mana 20/40 gloante cam si cum ai incepe o runda de clasic

Vezi daca poti rezolva asta
Fix-ul corect presupune ca la spawn-ul unui jucator sa se verifice daca este day-ul X (adica daca sunt 30 de day-uri verifica 30 de variabile care dintre ele sunt pe 1) si atunci din day-ul respectiv din nou sa verifice daca e CT sau TERO si sa se ofere din nou ce se ofera la acel day, presupun ca asta ar umple memoria server-ului, desigur tot tacamul se executa doara la un singur day ca daca unul este pe 1 restul sunt pe 0, dar tot nu ii vad rostul sa facem asta(ma mai gandesc daca fac asta).
Alta metoda de fix cred ca ar fii daca schimba echipa sa primeasca slay dupa 1 secunda ( ca in atat timp primeste respawn oricum ) si asa toata lumea este fericita, o sa vad daca facem asta, dar chestia asta exista de cand server-ul..