Puteti lasa comanda la cei care au acces la /t. Daca ai acces la /t e de datoria ta sa verifici pe cine suspectezi de no mic.

Acum...khajiit se gandeste ca poate fi oleaca de abuz, dar din ce am inteles, daca accepta, in 5 secunde pa pa voice.
Sigur...cum bajetii gasesc chichite in chestii adaugate, le corectam cu un regulament...so be it

Comanda amx_testmic sa fie folosita doar in scopul de a testa daca un jucator are sau nu are microfon.
Daca jucatorul refuza testul fara motiv intemeiat( exemplu: stai sa bag mufa, stai sa scot microfonul din cur..si bla bla) sa fie mutat /t--------- Atentie: sa nu se faca test pe jucatori AFK, inainte sa dati comanda, sa verificati daca e on.
Daca jucatorul accepta testul si nu se aude nimic, il mutati /t
Daca jucatorul accepta testul si se aude ceva...plm, vaci cai, capre, e logic ca il lasati sa joace…
Cam asta gandesc eu la aceasta regula...nimic special...doar avut grija cum si de ce o folosim.
Scopul este sa nu mai facem cu simon pe anuntate, next ma-ta simon, care se baga slay.
Vreau sa testez ca are mic? Pac pac, test mic pe fraier si gata. So... asta e.



Legat de propunerea cu GT, @TheLord , baga un motd cu link-ul de la gametracker acolo si aia e. Se uita lumea direct de pe SERVER pe gametracker si vede lejer care are si care nu are minute. Gen sa scrii /ore sau /orejucate si pac fereastra de motd cu link gt...easy

Legat de alte puncte ce ati mai pus voi acolo..plm… faceti shop la CT ca pe mine asta ma intereseaza =]]
pwp

aaa..siiiiii sa mi ziceti daca e okay regulamentul… poate nu am inteles eu bine situatia sau nu am inteles f bine ce face acest plugin
….si daca mai aveti alte idei, @ me si aia e.