Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  4
Results 1 to 8 of 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Dromaderu View Post
    E peste orice nivel al nesimtirii ca niste basinosi sa isi permita sa profaneze niste "veterani" ai comunitatii.
    Cand aveam eu Co-Owner pe bogdaNNN pe 1.6, pe Alphacs, cea mai mare si mai smechera comunitate de cs, probabil ca voua atunci vi se taia cordonul ombilical.
    Lasati arfele si talentele astea si invatati sa-i respectati pe cei mai mari.
    "Basinosi"? Tovarase, calmeaza-te, in primul rand daca tot zici ca "profanam VETERANI ai comunitatii" ar trebuii sa te comporti ca unul, nu vii sa faci legea pe svr si sa ne iei peste picior. Am intrat pe svr dupa ce am vazut niste mesaje pe discord, nici 1 minut nu trece si ma ia Mircea peste picior ca cica m-or chemat altii si suntem patetici + alte lucruri cu subinteles, eu i-am vorbit frumos. Dupa care te muti tu la ct cu comanda, eu mutandu-te la tero ( de cateva ori), am vazut ca nu te calmezi, ti-am dat ban 60 de minute, ca altfel nu te calmai.. Dupa vine "Marele veteran al comunitatii Mircea" si iti da unban, ca asa e, "cui pe cui se scoate", urmand sa il execut si pe el, doar ca am mai pus un zero "din greseala" sa va invatati minte amandoi, si nici n-ai mai intrat pe server, probabil de frica ca nu l-ai avut pe celalalt "veteran al comunitatii" langa tine. Ca sa nu spun ca in tot timpul asta ai incercat sa imi dai ban din !admin, ai verificat acolo daca ai acces pe mine sa nu vad eu ce faci.
    "respectati pe cei mai mari", degeaba imi spui tu ca esti "mare" si vii aici cu mentalitate de copil ofticat ca nu poate controla ce e in jurul lui, e simplu, nu stiti sa jucati, nu intrati. Adminul nu va ofera puterea de a face ce va taie capul pe server, ci de a mentine serverul intr-o maniera "pasnica" conform regulamentului.
    "De pe fosta comunitate de acum vreo 8 ani", tovarase, daca ai jucat acuma 8 ani 2 saptamani si ai intrat acuma in 2021, asta nu inseamna ca esti veteran, dupa mentalitatea ta se vede ca n-ai apucat pe nimeni sa te puna la respect, nu stiu, poate suferi de atentie, deaia faci asa pe server. + cum am zis mai sus, daca te consideri "veteran", comporta-te ca unul, acest titlu de "veteran" nu iti ofera puterea de a face legea pe server, respectiv pe forum, e doar un titlu pentru altii sa vada ca esti "mai copt" si mai cu experienta in tot ce tine de server/ forum (nu e cazul la voi). Daca erai un "veteran al comunitatii" te purtai ca atare si stateai in banca ta, atat tu cat si prietenul tau "veteran" Mircea.
    "Tot serverul tinea cu noi si va lua la misto". Prin "tot serverul" te referi la tine si la prietenul tau "veteran" Mircea? Sau cum, ca nu inteleg, am intrat pe server si toata lumea era deranjata de voi, pacat ca nu am descoperit mai repede de voi, ca din primele 15 minute pe server ori va calmam, ori erati cu ban.
    "ori de cate ori intram pe server, lumea ne recunoaste si ne binedispunem unii cu altii". Nimeni nu v-a recunoscut, prietene, sunteti niste anonimi Cat despre "ne binedispunem", numa voi v-ati distrat abuzand tot timpul in favoarea voastra.
    "16 ani cu dunga rosie-n buletin", vad ca m-ai cercetat, imi place, am fani noi
    Uite aici toate dovezile de la ban, ti le dau chiar eu, sa nu te mai chinui, poate n-ai prins sa faci poza:
    Last edited by AssAssiNsCreeD; 17-04-21 at 09:27.

  2. Likes rooygreen liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •