Quote Originally Posted by TheLord View Post
khajit e creator sau ce? Eu cand ti-am zis sa il lasi la reclamatii nu ai vrut deci raman doar 2 decizii al tau si almeu si nu ramane cu avertismentul cu argumentul ala. Din ce ai scris tu aici arata faptul ca nici macar nu te-ai straduit sa citesti ce am scris eu mai sus si de ce a aplicat corect minne.
Nici nu imi mai bat capul ba, ti-am zis si ieri NICI NU TE MAI OBOSII SA IMI DAI TAG IN CHESTII DE GENUL ca esti un om terminat care traieste in lumea lui doar ma enervez cand vad cata prostie poti sa ai in tine. Dupa asta iar o sa vi si zici ca doar sa ma cert stiu, dar cand am dreptate asa este. Esti un terminat si atat. Fa ce vrei ba ca ma doare in pula , parca tu raspunzi la 1000000000 de mesaje venit pe skype , facebook. Mi te plangi pentru 5-10 mesaje de pe forum si la alea raspunzi cu ban cateva zile daca trimite unu de 2-3 ori si da toate astea se leaga si cu topicul asta deci nu imi venii cu argumentul ca ne abatem de la topic.

Am explicat clar de ce A DAT CORECT MINNE si DE CE NU se incadreaza in categoria scrisa de tine "raspund la slay cu slay" dar ce sa ii ceri la un terminat care intelege ce vrea. Lasa asa cu avertisment dar ti-am zis pe mine ma doare in pula nici nu ma mai straduiesc sa fac ceva, sa se duca pe pula tot si gata ma doare fix in coaie daca atata te duce capul mai marsh in pula mea ma enervezi asa de dimineata.

Ps.: Hai sa lasam adminii sa dea 500000000000 de minne pe serve 5000000000000 de quit pe server si ceilalti admini cu acces pe ei sa se uite la ei si sa faca reclamatii ca asa este pe server-ul jb.alphacs.ro si daca cineva ia atitudine hai sa il si sanctionam. Vai de zilele tale
Bravo mie coaie, traiesc in lumea mea, care e problema ta? fa-ti si tu lumea ta si traieste, nu te-am oprit eu..
Daca l-as fi lasat pe Khajjit sa se ocupe la reclamatii, crede-ma, ca nu-l tineai mai mult de o luna sa se ocupe de reclamatii, ca majoritateau veneau la tine cu tot felul de cacaturi, cum au venit si multi altii pana acum cum ca se simt neindreptatiti. Si pana la urma, am zis ca sa zica si Khajjit un raspuns, sa nu fie doar 1 singur, eventual 2 raspunsuri cu al tau
Esti pe contul meu sa vezi cum raspund de zici ca raspund cu ban si cu etc? taci in pula mea daca nu stii, si nu-ti mai da cu presupusul..nu vezi ca esti un terminat?
oricum n-ai inteles ce am zis si ce am vrut sa zic prin postul pe care l-am facut inaintea astuia
repet, minne-ul se aplica doar pt anumite incalcari are regulamentului, nu pt a-si face singur dreptate
si repet, jet baga-mi-as pula in tine si nu mai injura, ipocritul pulii mele, ia si vb frumos ca nu te-a jignit nimeni, copil prost ce esti

Ps: el putea simplu sa iasa de pe server cand a primit spamm si sa faca reclamatie, dar el a preferat sa intre inapoi si sa-l bubuie cu minne, cand putea sa stea chill in banca lui, doar ca idee
vai de curul tau