Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Amandoi arsi si Raul si kato.
Si au impartit minne, ban si ce au mai avut in tacam.
Faza e ca au tot aparut certuri in jurul lui kato, verdeimparat(asenie boca si actual Kakashi), Raul si Spider-Man.
Daca era sa fiti sfinti si sa primiti minne aiurea mai intelegeam, dar asa cu totii o ardeti smecheri pe server.
In opinia mea, sanctiunea se justifica pentru ca in ultimele pagini doar de voi aud, ca va dati minne, quit si va amenintati ca va futeti in cur cand va prindeti pe server.
Cu atitudinea asta nu ajungeti departe + respecta decizia lui Strumf, ca pana la urma el e fondator si daca el considera ca meriti avertisment pe creator, apai nu mai e nevoie de alte pareri( si fara sa crezi ca o ard cu pupincurisme) - da aici pe server exista o ierarhie.
Cat va bagati voi pula in munca oamenilor de pe server de ani de zile, asa si el are dreptul sa fie dur cu voi si sa se pise pe donatiile voastre.

Eu v-am tot zis, am facut topicuri cu hai sa vedem ce facem plm, am facut regulament, am facut pule-n cur, da' voi nici asa nici asa.
Ia jucati-va voi linistiti, ia nu mai abuzati, ia aveti grija de jucatorii de pe SERVER, ia mai lasati in pula mea arfele de copilasi la pubertate ca eu unul sunt scarbit de atitudinea voastra.
Treziti-va ba ca e vai de pl voastra, si daca aici aveti creier de aluna, cand iesiti afara, in viata reala, e vai si amar de voi.
Acum ma uitam la toate mentiunile mele pe forum ca nu am avut timp sa raspund la nimic in ultima vreme.
Chestia spusa de tine ca ei sunt in centrul atentiei pe 2-3 pagini de reclamatii probabil nu justifica faptul ca din reclamatia asta el trebuie sa fie sanctionat.
Asa pot sa ii fac reclamatie lui moxu sa spunem si ii adun toate reclamatiile din categoria asta sa justific un -1 sau remove. Aici ne referim STRICT la reclamatia asta restu nu ma intereseaza.

Am zis de foarte multe ori sa nu se abuzeze de SPAM minne ca provoaca lagg , ingreuneaza server-ul si daca prinde un moment prost poate pica (1% dar poate pica) + deranjeaza ceilalti playeri ( ca acum nu mai pot lua si altii acel minne sau quit doar cel pe care este aplicat ).
Deci reclamatia asta este inutila , nu mai trebuie sa verific eu logurile pentru a da avertisment lui RauL ca deja a primit acel avertisment si un minne pentru el era bine venit ca si eu ii dadeam daca eram pe server. Ce a facut el este abuz de admin mai ales ca acel player a cerut minne si nu a incalcat regulamentul si faptul ca a si spamat minne pe el = merita sa primeasca si el 1 singur minne.

Deci RauL ramane cu avertisment , kato nu primeste avertisment ca a procedat corect acum si are si dovezi + si raul si celalat prietenas al lui au recunoscut prin posturile astea ca "a cerut minne" adica comanda folosita degeaba , daca spama pe unu care facea reclama sau pe unu care chiar merita minne atunci puteam spune ca kato nu a aplicat corect acel minne.

Bafta gayuti