Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  12
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. #11

    User Info Menu

    Au fost bagate si restu butoanelor:





    Totusi, inca astept pareri de la voi ca de asta am facut topicul acesta.

    Chestia care ma intereseaza in principal acum este DACA VRETI SA RAMANA BUTONUL DOAR PE PAGINA PRINCIPALA A FORUMULUI ADICA https://alphacs.ro/forum.php sau sa fie GLOBAL CUM ESTE ACUM?

    CTRL+F5 ca sa apara restu butoanelor, daca tot nu apare clear la COOKIE si o sa mearga !


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Likes Blue liked this post
  3. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Au fost bagate si restu butoanelor:





    Totusi, inca astept pareri de la voi ca de asta am facut topicul acesta.

    Chestia care ma intereseaza in principal acum este DACA VRETI SA RAMANA BUTONUL DOAR PE PAGINA PRINCIPALA A FORUMULUI ADICA https://alphacs.ro/forum.php sau sa fie GLOBAL CUM ESTE ACUM?

    CTRL+F5 ca sa apara restu butoanelor, daca tot nu apare clear la COOKIE si o sa mearga !

    Lasa doar pe principal

  4. #13

    User Info Menu

    Daca tot e tema dark, fa in asa fel incat sa vad si eu ceva cand cineva foloseste culori inchise/ negru, plus culoarea de la veteran care e neagra cu tema pe negru rezulta un shit.
    Ma refer sa rezolvi conflictul dintre culorile actuale.
    Da, e super cu tema black, vreau asta de ani de zile ca sunt satul de albul asta jegos si demodat, dar prefer alb si sa vad ce scrie omul, decat all screen black.
    Necesita update, fonts, imagini, inconite, conflict colors si asa mai departe.
    So... mai trebuie lucrat la ea ca nu o vad foarte utilizabila.

  5. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Daca tot e tema dark, fa in asa fel incat sa vad si eu ceva cand cineva foloseste culori inchise/ negru, plus culoarea de la veteran care e neagra cu tema pe negru rezulta un shit.
    Ma refer sa rezolvi conflictul dintre culorile actuale.
    Da, e super cu tema black, vreau asta de ani de zile ca sunt satul de albul asta jegos si demodat, dar prefer alb si sa vad ce scrie omul, decat all screen black.
    Necesita update, fonts, imagini, inconite, conflict colors si asa mai departe.
    So... mai trebuie lucrat la ea ca nu o vad foarte utilizabila.
    Momentan am lucrat doar pe user profil ca acolo era totul cu alb si arata urat, acum este facut totul transparent si cu culori inchise etc. Dar intre timp a fost bagat si butonul din stanga si de asta a trebuit sa punem dark theme pe public ca sa il vedeti si voi, ca pana nu terminam nu voiam sa il bag pe public, dar asa macar daca spuneti pareri stim unde sa lucram si ce sa mai facem la el.
    Da, din cauza conflictelor de culori + iconitele actuale nu prea am avut chef sa bag dark deoarece unele iconite nu se pot face sa fie diferite pe ambele teme si asa trebuiesc facute in asa fel ca sa se vada bine si pe alb + si pe negru.
    Conflictele de culori nu prea cred ca sunt multe, desigur inafara de culoarea de VETERAN + unele culori de la grade care sunt deranjante, dar aceste culori o sa fie schimbate in asa fel sa se vada bine pe ambele teme. Prioritar este acum sa se rezolve toate problemele de pagination + butonul sa functioneze corect si sa apara bine dupa care o sa ne apucam sa finalizam si tema dark in totalitate. Dar momentan cum este ea asa se poate utiliza fara probleme.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  6. #15

    User Info Menu

    Aici cu 2 buguri: Butoanele nu mai apar... gen mai apar dar ambele sunt gri + cele cu discordul si alea nu mai apar, iar 2: Cand bag pe black theme nu mai apar moderatorii unei categorii jos. Nu am vazut daca mai sunt alte chestii dar ma uit imd si raportez. Am postat acu sa nu uit

    Edit: Am intrat pe tema normala si iarasi pe dark theme si acum apar moderatorii categoriei. Singura chestie ramasa sunt butoanele de care probabil stiti si voi ...

  7. #16

    User Info Menu

    O chestie noua. Butonul de Download Minecraft si cel de Techinc Launcher arata foarte urat pe tema black deoarece au fundalul alb. Nu se poate pune unul cu fundalul transparent ca sa nu fie problema ca daca e negru fundalul iarasi arate rau pe tema white. Uite aici link cu aceleasi butoane dar cu bg transparent:
    https://imgur.com/a/DviY0xe

  8. #17

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by 1S1S View Post
    Aici cu 2 buguri: Butoanele nu mai apar... gen mai apar dar ambele sunt gri + cele cu discordul si alea nu mai apar, iar 2: Cand bag pe black theme nu mai apar moderatorii unei categorii jos. Nu am vazut daca mai sunt alte chestii dar ma uit imd si raportez. Am postat acu sa nu uit

    Edit: Am intrat pe tema normala si iarasi pe dark theme si acum apar moderatorii categoriei. Singura chestie ramasa sunt butoanele de care probabil stiti si voi ...
    Ce butoane nu iti apar sau ce iti apare cu gri ca nu imi dau seama? Fa o poza

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. #18

    User Info Menu

    @TheLord au aparut ieri. Am crezut ca ai reparat tu. Apareau ambele butoane pt teme doar gri si restul nu apareau defel

  10. #19

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by 1S1S View Post
    O chestie noua. Butonul de Download Minecraft si cel de Techinc Launcher arata foarte urat pe tema black deoarece au fundalul alb. Nu se poate pune unul cu fundalul transparent ca sa nu fie problema ca daca e negru fundalul iarasi arate rau pe tema white. Uite aici link cu aceleasi butoane dar cu bg transparent:
    https://imgur.com/a/DviY0xe
    Verifica TOT ce ai raportat aici daca functioneaza acum corect pe ambele teme (moderatorii,butoanele,etc.) si spune daca mai ai probleme.

    DEOARECE TOATE BUGURILE PE TEMA DARK(cat si pe cea white unde au mai fost probleme) au fost REZOLVATE vreau sa RAPORTATI urmatoarea chestie aici si mai exact: DACA PE TEMA DARK MAI GASITI POZE CA LA MINECRAFT: https://imgur.com/a/DviY0xe (adica aici https://alphacs.ro/forumdisplay.php?1523-Minecraft pe tema dark) care nu au BACKGROUND transparent (il au alb sau alta culoare si nu se vede cum trebe) sa le raportati cat mai rapid!!!!!!!!!! Desigur inafara de astea ORICE BUG VIZUAL SAU ORICE BUG GASITI PE FORUM SA LA FUNCTIILE ACESTUIA VA ROG SA LE RAPORTATI CAT MAI RAPID!


    Si inca o intrebare micuta: Sunteti deja obisnuiti cu butonul din stanga?

    Credeam ca o sa ma deranjeze dar eu deja m-am obisnuit cu el si parca nici nu ar mai fi acolo chiar si cand navighez mult pe forum, deci nu cred ca merita scoasa si lasata doar pe prima pagina ca este okay asa. A fost dezactivata doar pe telefoane ca sa nu fie deranjant.


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. #20

    User Info Menu

    E foarte faina tema doar ca nu pot da zoom out ca pe tema implictia. In rest totul ok

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •