Quote Originally Posted by Strumf View Post
Bravo mie coaie, traiesc in lumea mea, care e problema ta? fa-ti si tu lumea ta si traieste, nu te-am oprit eu..
Daca l-as fi lasat pe Khajjit sa se ocupe la reclamatii, crede-ma, ca nu-l tineai mai mult de o luna sa se ocupe de reclamatii, ca majoritateau veneau la tine cu tot felul de cacaturi, cum au venit si multi altii pana acum cum ca se simt neindreptatiti. Si pana la urma, am zis ca sa zica si Khajjit un raspuns, sa nu fie doar 1 singur, eventual 2 raspunsuri cu al tau
Esti pe contul meu sa vezi cum raspund de zici ca raspund cu ban si cu etc? taci in pula mea daca nu stii, si nu-ti mai da cu presupusul..nu vezi ca esti un terminat?
oricum n-ai inteles ce am zis si ce am vrut sa zic prin postul pe care l-am facut inaintea astuia
repet, minne-ul se aplica doar pt anumite incalcari are regulamentului, nu pt a-si face singur dreptate
si repet, jet baga-mi-as pula in tine si nu mai injura, ipocritul pulii mele, ia si vb frumos ca nu te-a jignit nimeni, copil prost ce esti

vai de curul tau
Esti pe contul meu sa vezi cum raspund de zici ca raspund cu ban si cu etc?
Nu sunt pe contul tau sa vad , dar vad la useri banati care sunt BANATI DE TINE pentru chestia asta, cand te intreb de ce ai dat ban imi spui "ca ma spama cu pm" . Am N mesaje pe facebook cu chestia asta "i-am trimis lui strumf mesaj si nu imi raspunde , imi da si ban" stai sa suferi pentru 10 mesaje eu care stau full cu toate si ma ocu.... hai ca nu ma plang ca nu are rost , dar nu te comporti cum trebuie si din cauza asta pierdem foarte mult si ma dispera cand vad asta.

Ba da am inteles CLAR ce ai vrut sa spui in acel post si ti-am si spus ce ai vrut sa spui acolo in postul de mai sus : AI VRUT SA SCRII ACOLO FIX ASA " BA LORDE, EU NU AM CITIT CE AI SCRIS TU MAI SUS DE ACOLO MA DOARE FIX IN PULA CA STAI SI TE CHINUI SA SCRII DAR TOTUSI NU AI DREPTATE" urmat de mesajul tau inutil scris acolo.

In concluzie NU AI DREPTATE NICI TU si NICI KHAJIT care imi vine cu argumentul de la alte 10 reclamatii sa ii dam avertisment la reclamatia asta fara un argument valid strict legata la reclamatia asta.

IN CONCLUZIE RAMANE FARA AVERTISMENT KATO si RAUL RAMANE CU AVERTISMENT deoarece acel MINNE APLICAT PE RAUL A FOST APLICAT CORECT.

Da cum am spus, ti-am adus si dovezi mai sus cu 2 conversatii dar hai ca iti mai aduc cateva intre timp am mai dat mesaje:

[2:17 PM]
TheLord:
tinand cont de faptul ca am zis de 10000000 de ori sa nu spamati comanda aia doar 1 data sa dati
[140, 10/12/2018] TheLord: ce faci la adminul care spameaza comanda?
[142, 10/12/2018] Trag HD: Pai ii dau ban si daca nu am acces chem pe unu daca deranjeaza playerii si dupa reclamatie ar trebui
[140, 10/12/2018] TheLord: ce faci la adminul care spameaza comanda?
[141, 10/12/2018] Crz 2: Hlquit si addban dc sa ii dau minne cand stiu ca are imun
[141, 10/12/2018] Crz 2: De ce?
[142, 10/12/2018] Crz 2: Ca daca ii dau minne si are imun e la fel ca quitu decat il scoate de tot din cs la minne
[140, 10/12/2018] TheLord: [140, 10/12/2018] TheLord: ce faci la adminul care spameaza comanda?
[141, 10/12/2018] St!L-T@r3: ?
[142, 10/12/2018] St!L-T@r3: Ii dau quit si ban ma pis pe el

Edit.: uite aici o parere care este 100% valida pentru acest topic
[142, 10/12/2018] Temi: Ma uit si eu in 5 min la rec
[145, 10/12/2018] Temi: Si khajit asta
[145, 10/12/2018] Temi: Dupa parerea lui trebuia sa ii faca rec si sa astepte
[146, 10/12/2018] Temi: Ala scoate playerii de pe server cu spam de minne si ala zice ca ca si ala trebuie ars
[147, 10/12/2018] Temi: Ala A spamat minne ca prostu si a scos playerii si a deranjat serveru
[148, 10/12/2018] Temi: Katoteshifuku a procedat corect
[148, 10/12/2018] Temi: Trebuia să îi dea ban dar nu a greșit.....