PDA

View Full Version : Reclamatie[REZOLVAT]



sLoW1
28-11-18, 22:32
► Nick CS: zLow.
► Nick admin/player reclamat + SteamID: uRsU (sau ceva de genul)
► Motiv: Nu i-am spus nimic omului.. jucam pur si simplu si imi spune ca sunt un cacat si i-am raspuns ca sa ma lase in plm in pace si daca e frustrat sa se duca la somn . Mi-a spus dupa sa nu il enervez in pla lui ca ma zboara imediat. I-am zis ok si mi-a dat ban 60 de minute.Am facut cont special pentru asta. Nu stiu daca esti mare owner sau un om mic , dar esti frustrat si de tot cacatul. Mersi. :* :*
► Dovezi (poze):

uRSu
29-11-18, 18:55
Baiatu,cred ca ai gresit cuvintele.Esti singura persoana de la care am primit reclamatie,si sunt admin de mult timp pe server,si am grija de el.Eu nu ti-am spus ca esti un cacat,nu obisnuiesc sa incep sa injur lumea degeaba,daca cineva face urat am alte metode ,si ii potolesc repede.Dar cand incepi sa vorbesti cu "in pula mea"si alte chestii de genul cu mine,si iti zic sa te potolesti ca altfel te scot de pe server,ar fi trebuit sa te opresti.In primul rand esti nou pe server ,daca te-as mai fi vazut ,poate era alta discutia ,si in al doilea rand ti-am dat ban 60 minute ,nu permanent ,adica sa stii ca nu trb sa te comporti asa.Oricum de la o persoana care face reclamatie pentru un ban de 60 de minute,nu ma astept la prea multe ,decat la ceva de genul ,ca sa pari si tu cineva si sa incerci sa ii faci rau.Atat am avut de zis.Salut ,si sper ca ai inteles ce am vrut sa spun,si ca pe viitor sa nu mai avem asemenea discutii,daca continui sa mai joci pe server.

sLoW1
30-11-18, 00:32
Baiatu' . Cum am spus si mai sus..esti frustrat.Nu incerc sa fac rau nimanui.Eram doar mahnit ca te crezi mare zeu pe un server de cs si comentezi fara rost...Joc de vreun an pe serverul asta .Nu sunt cel mai activ ,dar mai intru. De aia am si facut reclamatie. Tu ai inceput . Ce fel de admin zice : "vrei sa te zbor dupa server" ? Sunt oameni pe serverul asta care isi baga pula si isi scoate si aud injuraturi care nu stiam ca exista, iar eu ti-am raspuns doar cu lasa-ma in plm sa joc si vezi de treaba :* . In fine .Vad ca ai aici prieteni buni.Si sa termine telenovela...ai grija de server in continuare. O faci perfect. Oricum nu mai am ce cauta pe serverul asta.

uRSu
30-11-18, 10:25
Zici ca joci de 1 an pe server, si eu in 5 luni te vad 1 data... normal ca ti am zis ca te zbor de pe server,daca tu vorbesti cum nu trebuie.Si nu e vorba ca am prieteni aici sau nu, e vorba ca am grija de server cum trebuie ,de aia nu am reclamatii de la altii playeri,pe server cand sunt eu on sau ceilalti admini nu se injura ,dar cred ca tu stii mai bine avand in vedere ca te-am vazut 1 data pe server.Si chiar daca am prieteni aici ,inseamna ca nu sunt un "frustrat"sau cum vrei sa zici tu ,sau ca ma cred zeu pe server.Dar cred ca serverul se poate lipsi de un player ca tine.;)

TheLord
30-11-18, 11:29
Avertisment, puteai sa ii dai doar un mute.
T/C