PDA

View Full Version : Cearta Cearta Cearta Cearta Sesiune Racit Cearta Cearta Cearta



KrAzZzY
31-01-19, 21:03
9. Playeri care refuza verificarea prin programele cerute de catre admin vor fii sanctionati cu ban 6000.( valabil si pentru admini )
3.Cei cu grad inferior vor raspunde in fata superiorilor.
4.Sunt strict interzise certurile/amenintarile cu ceilalti admini sau cu playeri.
8.In caz ca intrati pe server cu alt nume,decat cu cel de admin sa stiti ca aveti drepturi egale cu a celorlalti playeri.
18. Trebuie sa aveti un comportament adecvat fata de restul staff-ului indiferent de grad-ul pe care-l detineti.

si cu asta sper ca am incheiat discutia, si sa nu mai vad amenintari si "aere", regulamentul se aplica pentru toata lumea si tind sa cred ca e timpul sa fiu putin mai drastic in privinta regulamentului

Ramses
31-01-19, 21:26
Ce titlu frumos.
I-ai dat criticala lu shao , ce sa mai zic.

^-RoYaL-^SsKCobra
01-02-19, 11:32
nu lui shao i-a dat criticala...a spus doar ca sunt chestii care se intampla pe server , si se incalca regulamentul , fara sa fie sanctionati
krazzy a pus accentul pe regulament , ceea ce inseamna ca o sa fie sanctionati toti cei care incalca acele reguli
daca o sa mi se ceara mie wargod cand sunt pe un cont de player , o sa ii dau numai unui admin ...ca asa intra 100 de playeri minim pe zi si spun toti ca sunt codat , si nu mai am timp sa mai joc nimic pt ca stau sa le fac la niste copii de 11 ani wargod
unui admin o sa-i dau mereu , indiferent ca ii spun sau nu cine sunt
de cate ori am intrat pe alt nume , am avut aceleasi drepturi cu playerii...adica se puteau folosi comenzi pe mine ( cum s-a facut ieri , si s-a bagat viorica sa zica : e Cobra ; mie imi place sa testez adminii , sa vad daca ei dau gag / ban corect ) , fara sa ma supar
cat despre comportament , nici nu se discuta problema :)
kisses
sa-l pui pe sticky 1 saptamana :))

AndyBlack
10-02-19, 14:10
Sticky + T. C