PDA

View Full Version : Propuneri server



xBourne
06-02-15, 21:48
1.Propun sa se dea skin-ul de freeday/cautat si la vip. Sa nu se mai omoare gresit/sa nu se omoare. Cred ca ati inteles despre ce este vorba.
2.Propun sa se dea godmode doar la sfarsit. In ultimele 4 minute [ sa fie ultima runda] deoarece se pierde mult timp din harta.
3.Propun sa se adauge o regula noua "fiecare ct sa fie simon pe rand" ca asa unii au bind sau asa si se baga doar ei .
4.Propun sa se puna regula "Nu este voie sa spui simon spune doar eu omor".
5.Propun ca cei cu grad mai mare au voie sa foloseasca comenzi pe inferiorii lor, dar nu slap in abuz sau alte prostii, doar slay de ex pt revive, sau pentru ceva gresit.
6.Propun sa se adauge o regula. Fara comenzi gen "simona spune , simon spume" etc.. deoarece ca sunt care au si probleme cu microfonul si se aude nasol si asa mor multi si se oftica ..

#Krom.
06-02-15, 22:18
1. Pro
2. Pro , unii se anunta din prima runda doar pentru a da godmode.
3. PRO!
4. Contra... Daca eu am ceva in gand si tu te bagi peste?Sau nu intelegi comanda?
5. Pro
6. Pro

ProtocoL*
06-02-15, 22:19
:pro: de exepmlu getshit numai god mode da cand e ct

SoriceLu
07-02-15, 00:38
Nu ma bag .. dau contra degeaba spui asta trebe sa o faceti voi nu e sa stuti va va respectati

Catalin.
07-02-15, 01:09
Nu ma bag ..
atunci de ce ai mai postat?
sa faci +1?


eu dau :contra: la toate.
De ce ? Munca in + pentru cei care nu apreciaza si nu merita.

xBourne
07-02-15, 10:20
nu inteleg ce nu va place la propunerile astea. In fine, dupa raspunsuri imi dau seama...

JohnnyHelll
07-02-15, 10:58
1. Pro
2. Pro
3. Pro
4. Contra ca poate simon are ceva special pentru acea persoana
5. Pro
6. Pro.. Se intampla des asta

AssAssiNsCreeD
07-02-15, 11:07
1.Pro
2.Pro
3.Pro
4.Contra.Daca zice ala altceva si nu intelege?
5.Pro
6.Pro

Alexandru2
07-02-15, 11:21
O PROPUNERE COPI ASTIA CA SM(O)KE DE PE FURY SA NU MAI FIE ASA DE PROSTI RAZGHAIATI SI OFTICOSI FINCA TOTI AU DOAR 10-15 ani si ia luat unu de 12 si se oftica si ii da unu eliminate si nu mai poate juca pe fury

moxu112
07-02-15, 11:25
http://alphacs.ro/showthread.php?4036-Regulament
REGULAMENT

. Fiecare ct trebuie sa fie minim de 4 5 ori simon pe o harta.
. Adminii n-au voie sa execute comenzi pe un playeri degeaba, de asemenea NU au voie sa aplice orice fel de comanda asupra altui admin.
***inainte era regula "simon poate spune ca doar simon omoara" ! acum ca nu mai e,e logic ca daca simon spune treaba asta,nu are voie ! deci toti CT omoara indiferent de ce spune Simon !

w1zZaRd
07-02-15, 12:16
Pro all clar !

Florin Salam =]]
07-02-15, 18:01
:pro:

Sunt de acord cu toate

NeBuNeL
07-02-15, 20:07
1.Pro
2.Pro
3.Pro
4.Pro
5.Pro
6.Contra.Faza e sa ii derutam,iar cel mai bun rămāne pentru /lr.

w1zZaRd
07-02-15, 20:29
http://alphacs.ro/showthread.php?4036-Regulament
REGULAMENT

. Fiecare ct trebuie sa fie minim de 4 5 ori simon pe o harta.
. Adminii n-au voie sa execute comenzi pe un playeri degeaba, de asemenea NU au voie sa aplice orice fel de comanda asupra altui admin.
***inainte era regula "simon poate spune ca doar simon omoara" ! acum ca nu mai e,e logic ca daca simon spune treaba asta,nu are voie ! deci toti CT omoara indiferent de ce spune Simon ! Nu inteleg :|

AurelluDauCuSpellu
08-02-15, 10:36
:contra: idem rayder

xBourne
08-02-15, 14:11
Mda.. se mai uita un fondator aici?

GetShit
08-02-15, 15:01
1. Pro
2. Pro
3. Pro
4. Pro
5. Pro
6. Pro

Si ba protocol, eu nu dau doar god mode. Eu dau si duck, si classic, si cell, si sparta. God mode dau doar cand vad ca sunt mai multi vipi on pt ca Ma omoara in fiecare runda-.-

George.
08-02-15, 23:30
:pro: amm sunt eu player dar respect regulile jocului :))e

Costy [:x]
11-02-15, 22:18
Proo imi place

TheLord
12-02-15, 21:14
1.La asta ma gandeam si eu.. Dar cred ca mai simplu o sa fie sa va bagam doar un glow la cei cu freeday vip.
2.Nu vad importanta la asta. Godmode daca dai la inceput tot acelasi timp il pierzi ca si cum ai da la sfarsit.Asta nu inteleg nici la scoala de ce pula mea te pune tarfa sa raspunzi intr-o zi cand nu stii nimic si ea vede ca nu stii in loc sa te puna sa raspunzi in alta zii cand tot acelasi timp de rahat se duce 20 de min. Ce conteaza daca se duce 20 de min dintr-o ora sau 20 de min din cealalta ora. Ca in alea 20 de min oricum preda alta lectie indiferent de ora. Dar na profesorii sunt retarzi dai in pula mea=))
3.Regula asta nu ar trebuii sa fie regula. Aici adminii ar trebuii sa ii puna pe toti simon , nu ca unu sta toata mapa simon. Aici puteti da slay la aia care se baga una dupa alta de multe ori.
4.De ce sa nu aiba voie..? :) Cine o respecta bine cine nu nu... nu se sanctioneaza.
5.Este voie la greseli foarte mari, adica daca vezi ca un retard da ban la tot sv normal ca il executi. La revive deja ma enervati si o sa va bag creca slay dupa revive sau va scot voice la toti si nu mai dam voice. La revive puteti da slay care comenteaza il execut eu.
6.Oricat de buruiat e microfonu tot se intelege ca zice simona spune... daca nu il ziceti sa regleze.. sau sa se puie simon mai rar..:)

xBourne
18-02-15, 21:11
1.La asta ma gandeam si eu.. Dar cred ca mai simplu o sa fie sa va bagam doar un glow la cei cu freeday vip.
2.Nu vad importanta la asta. Godmode daca dai la inceput tot acelasi timp il pierzi ca si cum ai da la sfarsit.Asta nu inteleg nici la scoala de ce pula mea te pune tarfa sa raspunzi intr-o zi cand nu stii nimic si ea vede ca nu stii in loc sa te puna sa raspunzi in alta zii cand tot acelasi timp de rahat se duce 20 de min. Ce conteaza daca se duce 20 de min dintr-o ora sau 20 de min din cealalta ora. Ca in alea 20 de min oricum preda alta lectie indiferent de ora. Dar na profesorii sunt retarzi dai in pula mea=))
3.Regula asta nu ar trebuii sa fie regula. Aici adminii ar trebuii sa ii puna pe toti simon , nu ca unu sta toata mapa simon. Aici puteti da slay la aia care se baga una dupa alta de multe ori.
4.De ce sa nu aiba voie..? :) Cine o respecta bine cine nu nu... nu se sanctioneaza.
5.Este voie la greseli foarte mari, adica daca vezi ca un retard da ban la tot sv normal ca il executi. La revive deja ma enervati si o sa va bag creca slay dupa revive sau va scot voice la toti si nu mai dam voice. La revive puteti da slay care comenteaza il execut eu.
6.Oricat de buruiat e microfonu tot se intelege ca zice simona spune... daca nu il ziceti sa regleze.. sau sa se puie simon mai rar..:)

4. e vorba ca multi admini spun eu next simon care se baga slay. si pac slay.

Cartof.
18-02-15, 22:31
pro la toate.
La 4 nu ai voie,le dai slay,si daca o tin tot asa vezi tu cum faci..

Strumf
18-02-15, 22:40
discutam sa facem un regulament nou
:tc: