PDA

View Full Version : Reclamatie admini[REZOLVAT]



D3m0n!c^_^R3nv!e3
27-03-19, 23:10
Nick CS: D3monic
► Nick admin/player reclamat + SteamID: jdeejax / STEAM_1:1:459453732
► Motiv: Abuz
► Dovezi (poze): https://www.dropbox.com/s/xrgw0o8zfbhdxei/on.dem?dl=0

jdeejax
27-03-19, 23:23
a fost si toxic pe sv si nu a fost niciun abuz,ai inceput sa mi suferi ce staff de rahat si porcarii,ca ai prins sau nu pe demo nu ma intereseaza,toxic a fost martor si nu e un player oarecare e un co owner,so,gj.

Alcapone
28-03-19, 00:38
Asa este am fost si eu de fata nu ca prietenul lui.Sa mi se scuze limbajul dar sincer suntem intre noi baietii !!

Symb0L
28-03-19, 01:54
Alcapone tu trebuia sa primesti mute de mult de la jdeejax sau toxic dar vad ca nici unul nu s-a indurat, daca nu era unul de-al vostru repede aruncati mute-ul
nu inteleg, gag pentru ce? ca iti atrage atentia? NU se baga muzica in voice room-ul general, sau alte sounduri etc!
Avertisment jdeejax asta inseamna -1 imi pare rau, am zis sa stati cuminti pana la sfarsit de luna ca poate va sterg cate 1 av la toti

bine a zis demonic 2 admini pe server si nu ati facut nimic,


a fost si toxic pe sv si nu a fost niciun abuz,ai inceput sa mi suferi ce staff de rahat si porcarii,ca ai prins sau nu pe demo nu ma intereseaza,toxic a fost martor si nu e un player oarecare e un co owner,so,gj.

Se vede in demo cum atrage atentia toxic sa opreasca si care e faza daca toxic e co-owner? doar tagul e de el ca in rest e ca orice alt manager :))
Demonic are admin pe jbgo si isi face treaba v-a prins bine cu demo-ul

Toxic ar trebuii sa iti dau si tie avertisment ca nu iti faci treaba. dar scapi

Sa imi mai suferiti voi mie ca nu ma ocup

sa nu mai vad arfele astea pe server