PDA

View Full Version : Reclamatie Sticks



sKz
25-04-19, 22:26
Nickname: Diablos
Adminul reclamat: Sticks
Motiv: Nu avea baza folosea hook-ul pentru a ajunge sus de tot (bb_castle) , nici nu puteam folosi turnul sa-l omoram si pe deasupra mai isi pune si pret pe kill , baiatu are ceva la cap :))
Regula incalcata: Abuz Hook
Dovezi: https://prnt.sc/ngwxkp ; https://www64.zippyshare.com/v/Bq2mJBnk/file.html
Data: 4/25/2019

P.S : A mai facut odata pe 100k credite , dar nu stau sa caut in consola .

Sticks
25-04-19, 22:30
Ba esti idiot sa moara mama...pe cuvantul meu,esti un idiot de o masura peste limita! Aveam baza in rasa ta,aveam niste jump-ur in stanga cum iesi de la zm,iti fac baza de 100 de ori daca vrei,idiotu drq, cica "ma plimb cu hook pe mapa" ,esti prea prost ca sa iti dai seama cum sa urci intr-o baza si mai si comentezi ca prostu
Si an0maly acs urca cu hook pe mapa sa ma omoare ,daia fugeam cu hook-ul de el , ca am astupat tot pe oriunde se putea scurta / boosta ! Daca nu ma crezi hai pe sv sa iti fac baza !

sKz
25-04-19, 22:32
Ba esti idiot sa moara mama...pe cuvantul meu,esti un idiot de o masura peste limita! Aveam baza in rasa ta,aveam niste jump-ur in stanga cum iesi de la zm,iti fac baza de 100 de ori daca vrei,idiotu drq, cica "ma plimb cu hook pe mapa" ,esti prea prost ca sa iti dai seama cum sa urci intr-o baza si mai si comentezi ca prostu
Si an0maly acs urca cu hook pe mapa sa ma omoare ,daia fugeam cu hook-ul de el , ca am astupat tot pe oriunde se putea scurta / boosta ! Daca nu ma crezi hai pe sv sa iti fac baza !

1. Cer inf pentru limbaj , daca stii ce e ala
2. Nu aveai baza , si nici nu ai dovezi ca ai (avut) baza

Edit : Uita-te pe demo

Sticks
25-04-19, 22:36
1. Cer inf pentru limbaj , daca stii ce e ala
2. Nu aveai baza , si nici nu ai dovezi ca ai (avut) baza

Edit : Uita-te pe demo

am vzt demo-ul,era acs PE MAPA , SI MA OMORA, SI EU FUGEAM DE EL

EDIT: Iti fac demo cum fac baza ,si daca o fac cum am zis ,jur pe ce e mai sfant ca la urm abatere a ta ai incurcat-o!

sKz
25-04-19, 22:45
am vzt demo-ul,era acs PE MAPA , SI MA OMORA, SI EU FUGEAM DE EL

EDIT: Iti fac demo cum fac baza ,si daca o fac cum am zis ,jur pe ce e mai sfant ca la urm abatere a ta ai incurcat-o!

NU Aveai baza si sky a spus in ... de copil ce esti si ti-a dat un hit doua cu click stanga si i-ai spus sa coboare ratatule

Edit: El a spus ca de ce sa coboare el si sa cobori , tu si scriai in chat sau ce drq faceai si te-a omorat

KillerElite
26-04-19, 11:12
Bun 1. Se vede clar ca ti-ai schimbat numele. (Chiar nu ma intereseaza ca ai un emoji sau nu..ti-am spus CLAR sa nu o faci sau daca o faci sa imi ceri voie) -> UN AV.
2. Se vede cum an0maLy aterizeaza cu aripile la tine pe "baza" si tu fugi cu HOOK-ul -> inca un AV.
Momentan si 2 AV. La urmatorul vei primi -1.
Pentru asta voi face si o regula noua pentru a nu se mai tot abuza de hook.
:tc: