PDA

View Full Version : [BB] Ultimul concurs din perioada Pastelui!



Ano Original
26-04-19, 14:07
Salut. Iata ca dam startul si la al treilea concurs de pe server. Al treilea si ultimul totodata.
Ce trebuie sa faceti la acest concurs? Acest concurs consta in povestirea unei intamplari amuzante de pe server. Intamplarea trebuie sa fi avut loc de cand e serverul asta (al meu si al lui KillerElite, nu cele vechi), pana in prezent.
Fiecare participant va lasa un reply in topicul asta dupa modelul de mai jos. Va fi doar un castigator la acest concurs!

Model de participare
Nickname BB:
Amintire de pe server:

In amintirea povestita de voi nu trebuie sa fiti neaparat participanti, puteti povesti ce ati vazut pe server ca faceau unii si vi s-a parut amuzant etc.

Intamplarea cea mai amuzanta va fi premiata cu +1, VIP o luna si 2000 credite pe server. Daca castigatorul nu are admin, va primi Helper + VIP o luna si 2000 credite. Daca castigatorul are gradul de ,,Zombie" sau mai sus, va primi doua luni VIP si 2000 credite.

Va multumim mult pentru participarea la oricare dintre concursuri si va asteptam si la urmatoarele!
Sarbatori fericite si linistite va dorim! :)

Illegal
26-04-19, 20:19
Nickname BB: .[sKy^Le]'doWn*illegal
Amintire pe server:Totul a inceput cand ma jucam linistit bb pe mapa bb_forest , Un ct(admin) avea o baza de tip aeriana si spune Care face scurt are ban! , eu eram in spatele unui player,dar cand a incercat sa urce i am dat boost din spate .Totul bine si frumos pana cand se duce la ct si ii da cu lama in cap si reactia lui a fost citez "heheheheh" iar apoi , adminu suparat maxim ii da ban si o injuratura zdravana.

Kyuubi.
26-04-19, 21:27
Nickname BB: kyuubi
Amintire de pe server: Acum ceva timp cand nu era regula cu bhop ul,faceam bhop si eram injurat de toti xaxaxaxaxaxa.
Dar imi placea cand ma ameninta buzatel ca daca mai fac bhop imi da ban si ii ziceam ca nu e regula si era gen " fU@@@ regula matii".Dupa tacea. kappa
Bagati bhopul inapoi men ca era amuzant sa aud toti ofticatii care nu pot sa puna un duck antibhop =)))))$$$)))$))
Btw, sunt cringe toate povestirile astea dar ma plictiseam. Dar credeti ma , asa fun e sa il vezi pe buzatel cum se aprinde cand il fac "nab" =)) E cea mai buna chestie de pe sv.

sKz
26-04-19, 23:37
Nickname BB: Diablos
Amintire de pe server: Eram pe svr pe bb_dustmap [ nu mai stiu exact mapa ] si il vad pe Killer Elite ca face ceva la baza si cand se schimba mapa prind acest ss magnific cu el https://prnt.sc/nh54k9 #KILLERBOSS

KillerElite: Mainile spun tot :))

CoNaN93
28-04-19, 15:23
Nickname BB: KraTos[;x]
Amintire de pe server: Era sambata si intru pe sv, toate frumoase si intra killer, eu am intrat ct si mi-am facut baza calumea, si killer se oftica ca il omoram si nu putea sa ajunga la mine.Dupa killer a inceput sa-mi dea kick dupa vin si il injur , dupa ii zic "killer_puta_mica si Ano_puta_de cal" si tot se oftica si eu radeam de el imi dadea destroy eu il injuram, nu avea nimicEu amenint sv cu ban si dupa imi dau eu ban permanent dupa ma rog de killer de 3 zile sa-mi dea unban si Tot il iubesc pe KillerElite Esti vtm

NeuTroN
28-04-19, 20:40
Nickname BB: NeuTroN
Amintire de pe server: Eram odata CT si pe DISCORD cu Killer.A inceput o runda de CT si eu si killer eram amandoi CT.Mie nu mi-a iesit baza..si am mers la Killer..cand am intrat in """BAZA""" lui am vazut acolo ca se poate trece peste limite asa..ii zic ba vezi ca nu e facuta bine si a inceput sa puna limitele mai sus dar cand a atacat unu ne-a rupt..((Nu il lasati pe Killer sa faca baza daca faceti TEAM cu el va atentionez)).

dani101
28-04-19, 20:48
Nickname BB:dani101
Amintire de pe server:Intro zi si chiar si azi dar fara injuraturi :)) mereu faceam baza si eram mandru si ma laudam dar baza era de cacat si mereu ziceam imi bag pl in ea de baza si ma dadea zombi de x7 pe mapa si injuram pe toti ca disperatu pana cand mi-a futut assasin un ban de m-am calmat ^_^

Ano Original
29-04-19, 09:49
Nickname BB: .[sKy^Le]'doWn*illegal
Amintire pe server:Totul a inceput cand ma jucam linistit bb pe mapa bb_forest , Un ct(admin) avea o baza de tip aeriana si spune Care face scurt are ban! , eu eram in spatele unui player,dar cand a incercat sa urce i am dat boost din spate .Totul bine si frumos pana cand se duce la ct si ii da cu lama in cap si reactia lui a fost citez "heheheheh" iar apoi , adminu suparat maxim ii da ban si o injuratura zdravana.

Sky este castigatorul pentru ca povestea lui m-a facut sa rad si in realitate :)). Totusi, m-am gandit si toate amintirile voastre de pe server sunt unice si frumoase si nu pot sa nu va rasplatesc pentru ele, asa ca toti participantii au o saptamana de VIP, exceptie fiind sky care a primit doua luni pentru ca are Zombie + 2000 de credite. O sa iti acord creditele cand te vad on pe server.
:tc: si multumesc pentru participare!