PDA

View Full Version : Propunere hp bar la ZM



Illegal
29-04-19, 15:43
Cum spune titlul.. Sa se adauge un HP Bar ca sa vezi cata viata mai are tero/ct ... Doar daca vreti
Iti las aici direct link la hp bar.. http://www.mediafire.com/file/1naee3...Health+Bar.rar
Daca nu merge ala , cauta tu pe net.. Ar trebuii sa mearga daca sti sa-l bagi..

?RyN?
29-04-19, 16:05
S-ar putea sa deranjeze acea bara de hp la zm, cel putin pe mine ma deranja pe alte sv.. cel mai ok ar fi sa iti arate hp-ul zombie-ului undeva prin centrul tintei atunci cand dai hit in el, se gaseste si aia

Illegal
29-04-19, 19:17
S-ar putea sa deranjeze acea bara de hp la zm, cel putin pe mine ma deranja pe alte sv.. cel mai ok ar fi sa iti arate hp-ul zombie-ului undeva prin centrul tintei atunci cand dai hit in el, se gaseste si aia

Ai si tu dreptate, dar daca ai tu unu mai bun te as ruga sa lasi aici un link.Ar fii de mare ajutor!

Buzatel
29-04-19, 20:07
S-ar putea sa deranjeze acea bara de hp la zm, cel putin pe mine ma deranja pe alte sv.. cel mai ok ar fi sa iti arate hp-ul zombie-ului undeva prin centrul tintei atunci cand dai hit in el, se gaseste si aia

Buna idee , merge

sKz
29-04-19, 20:14
Nu mi se pare cine stie ce aceasta bara de hp la zombie , doar va ocupa un spatiu din ecran , deja avem clasele de zm in stanga [meniul V.I.P si Shop-ul] hp-ul jos + aceasta bara ar fi utila sa vezi cat hp are un zombie vip ca sunt multi ofticosi pe svr care "injura" daca sunt omorati la ct de cnv
Nu dau nume : Buzatel , dani101 , IoNuT[X] si Illegal =))

Illegal
29-04-19, 20:18
Nu mi se pare cine stie ce aceasta bara de hp la zombie , doar va ocupa un spatiu din ecran , deja avem clasele de zm in stanga [meniul V.I.P si Shop-ul] hp-ul jos + aceasta bara ar fi utila sa vezi cat hp are un zombie vip ca sunt multi ofticosi pe svr care "injura" daca sunt omorati la ct de cnv
Nu dau nume : Buzatel , dani101 , IoNuT[X] si Illegal =))

Vrei sa spui ca bara hp la zm nu are insemnatate? Desigur e doar o parere.Astept si altele!

sKz
29-04-19, 20:23
Vrei sa spui ca bara hp la zm nu are insemnatate? Desigur e doar o parere.Astept si altele!
Nu prin asta m-am referit , am zis ca poate fi primita oricand dar s-ar putea sa ne incurce

RayzeL
29-04-19, 22:54
Eu sunt indiferent. Illegal, cred ca stiu care este 'īnsemnătatea' acelui hp bar, sa vezi cand e low ca sa ii dai knife sau HE la zm =))=))=)) Alt motiv nu vad. Fara supărare, cum am zis, rămān indiferent.

Buzatel
29-04-19, 23:04
Nush daca e bun dar pe asta l-am gasit si cred ca e cel mai ok , si nu ocupa tot ecranul si nu cred ca deranjeaza pe nimeni , ba din contra , va poate ajuta.

Link -> https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=147797

Illegal
30-04-19, 09:40
Eu sunt indiferent. Illegal, cred ca stiu care este 'īnsemnătatea' acelui hp bar, sa vezi cand e low ca sa ii dai knife sau HE la zm =))=))=)) Alt motiv nu vad. Fara supărare, cum am zis, rămān indiferent.

Nu -i nimic prieten drag , cum am mai spus e doar parerea ta .Desigur ca astept si altele!

KillerElite
30-04-19, 12:39
Adaugat.
:tc: