PDA

View Full Version : Propunere



uNik
30-04-19, 21:02
Propun sa se micsoreze hp la zm, sa mor eu e prea mult, pentru playeri care nu au credite e imposibil sa reziste 1 runda ct.
Si sa se micsoreze si timpul rundei, e prea mult frate 6-7 minute sau cat o tine.

abDu
30-04-19, 21:03
e imposibil sa reziste o runda ct? serioS? daca stii sa-ti faci baza ii bati lejer

CoNaN93
30-04-19, 21:04
:contra: baa propui nu-mai kkt

uNik
30-04-19, 21:17
Scorpion daca ai jucat pana acum pe sv de copii lasa-ne frate te rog eu
Abdu ca sa rezisti o runda de 7 minute fara arma gold ar trebui sa faci baza cu 4 duck sau air foarte grea dar in aia nu prea ataca unii deci cam tot ca mine este :(

Buzatel
30-04-19, 21:24
Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi =))

Ano Original
01-05-19, 12:31
Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi =))

=)))))))
cu hp la zm lasam asa ca va dau credite de fiecare data cand intru pe server si nu prea exista player care sa nu-si permita arma gold...la timpul rundei schimbam daca chiar vreti. Votati mai jos daca sa il micsoram sau sa-l lasam asa

Roger
01-05-19, 12:34
Lasa l asa ca daca il micsorezi nu mai pot face killuri la tero+cand sunt beat nu nimeresc gaura si mor mai repede mna..=)

CoNaN93
01-05-19, 12:38
Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi =))

Baa cand aveam informatica atata ma=))))) ca doar ma lasa dupa ce-mi faceam in ward.=))))

Kyuubi.
02-05-19, 01:01
Baa cand aveam informatica atata ma=))))) ca doar ma lasa dupa ce-mi faceam in ward.=))))

WTf men tu la informatica lucrezi in ward ? ce informatica faci ma borico :))))))

On: daca micsorezi hp si lasi armele gold o sa fie prea op . Daca scoti hp tre sa scoti si armele gold . Dar eu zic ca prind bine ca mi plac laserele alea. xaxaxa
Frate tu oricum vrei sa l faci clasic af, dar mna, nu poti sa vii sa le schimbi tot sv bro .
Cat despre timp, poate ar merge mai putin .

-bolza-
02-05-19, 16:49
:contra:
Dacă știi să faci baza poți să cāștigi și fără credite.Eu de exemplu īmi iau gold doar daca vad ca se trece prea ușor , in rest joc cu arme normale, și economisesc credite.Incearca și tu:P

KillerElite
02-05-19, 18:09
:respins:
Sunt ok asa cum sunt acm.
Tc