PDA

View Full Version : Reclamatie Buzatel [REZOLVAT]



Hidan
06-05-19, 15:25
Nickname: ALEEX
Adminul reclamat: Buzatel
Motiv: Deci sunt multe motive , o sa fac rezumat la demo..
1.Tot ok , sare din baza sa vada daca e block la aia cu god/noclip, tot ok , peste ceva timp incepe sa construiasca dupa timp sa face el baza mai lunga nust ce si cade din greseala din baza , si ce credeti ca face? Isi da god si noclip ? Este normal asa? Mai departe un player a observat asta si a inceput sa ii faca observatie , dar el este foarte smecher si foarte arogant , stiind ca player-ul dat nu are demo on isi batea putin joc ...
Stiam ca adminii trebuie sa ajute playerii nu sa faca ce vor ei si sa abuzeze de god si noclip si mutat...
https://www50.zippyshare.com/v/hUCLMFMH/file.html

2.Deci ce face domnu ? Face baza in casa , stau 3 (el , anonim , sky) +2 gold-uri , ce face el ? El zice ca sky are baza lui , dar sky tragea si el in noi , mai departe nust cum ai ajuns zombi l-au omorat , mai departe ce face , pe el il doare manuta daca sta pur si simplu si ataca , el se apuca de pus piese sa nu putem face boost la sky , asta e corect? Asta e favor frate , si de cand se da voie sa faci asa favoruri ? Sa muti dupa timp? Si nu se termina aici , mai foloseste si comanda aia de move pe mine...Motive si iar motive..
https://www44.zippyshare.com/v/Dv4XQ2wT/file.html
3. Pai tot bine si ok , buza isi face baza dar naspa , cand aproape sa intre zombi peste el isi da god si omoara zombi mai departe , si mai scrie si pe chat ”help” , doamne cat de prost sa fii sa iti dai singur „help” , ala e doar pentru playeri , in timpul asta pe mapa mai avea baza diablos cu robert , si ce face buza? Se duce la diablos in baza si il scoate pe robert afara , oare e frumoas asa ???Cat de nesimtit poti sa fii.. Stiam ca adminii ajuta playerii nu ii scot afara din baza..
https://www26.zippyshare.com/v/cXnKoyPw/file.html

▪Intr-o baza incap maxim 2 builderi (CT) sau 3 daca sunt 2 locuri de acces.
▪Builderii (CT) care au cazut de la baza air si vad o baza libera pot intra fara a intreba pe nimeni.( nu sa isi dea god )
▪Adminii trebuie sa respecte atat regulamentul playerilor cat si cel al adminilor.
▪Hook-ul se foloseste doar atunci cand dati HELP. Nu aveti voie sa il folositi pentru a va plimba pe mapa. (Chit ca sunteti CT sau T). Se sanctioneaza cu AV. Singura metoda in care un T / CT se poate plimba cu hook este in timpul de builduit.
▪Adminii stau la dispozitia playerilor pentru a ii ajuta nu pentru a abuza pe ei.
▪Abuzul sub orice fel de forma este sanctionat cu -1 / REMOVE.

ON: Voua vi se pare ca adminii sunt respectuosi si buni , dar in realitate abuzeaza de playeri cum vor ei , uite cate motive de remove doar intr-o singura zi v-am adus , si nu vreau sa vad „Avertisment verbal ” sau ceva de genu , chiar daca nu remove , downgrade pana i se scade principalele comenzi care a abuzat , eu cred ca e de ajuns atatea incalcari , repet astea doar intr-o zi , si nu toata ziua , doar vreo cateva ore dimineata .. Playerii care nu stiu de demo nu prea au idee de forum ei ce fac in asa cazuri? , abuz god ,abuz noclip ,abuz comenzi , abuz peste abuz.. Cred ca e de ajuns ... Nu prea are ce comenta in cazul asta , ca am ales doar demo unde chiar e abuz abuz..Sunt si altele dar sunt asa si asa..
Data: Ieri , doar ieri.

Buzatel
06-05-19, 15:38
1. Nici una dintre astea nu s-a intamplat ieri
2. Daca tu ai fii cazut din baza si te-ar fii omorat zombii , nu te-ai fii enervat ? + ca am cazut din greseala , ca sa nu zici ca intrase un zombii si m-am aruncat si dupa am zis ca am cazut si mi-ai dat dat noclip si god mode sa intru iar in baza.
3. Faza aia cu sky si anonim , deci sa-ti expil . Imi facusem baza cu anonim pe mapa aia bb_assault_final parca sau nu mai stiu cum se numea , si eu am facut baza , si sky a facut o baza in acceasi incapere cu noi , avea voie sa traga si el pentru ca si zombii veneau spre baza lui . Practic eram 3 oameni in doua baze , ca daca intrau zombii dupa noi , puteam merge la sky in baza .
4. Daca mi-am facut baza gresit am voie sa mi-o repar si singur , nu trebuie sa cer help ca sa vina alt admin sa imi faca baza atata timp cand eu am acces , eu m-am dus la diablos acolo pentru ca baza mea nu era buna , si l-am intrebat daca pot sa intru in locul lui robert , dar tu nu aveai de unde sa stii pentru ca eram pe discord cu el . Si a zis ca pot sa intru + robert sa-mi faca reclamatie pentru aia nu tu , inteles ?

Hidan
06-05-19, 15:48
Coaie ai niste argumente de rahat....
1.Da cand s-au intamplat domnule? Imi e lene sa iti arat data la demo acum , dar daca vrei tare si nu ma crezi o fac..
2.Da ma, cad din baza , mor , ma enervez , dar asta nu iti da dreptul sa intri inapoi cu god sau noclip in baza..
3. Sky avea surf greu , se vede si pe video cum rezista toata runda , nu mai fi asa intelegent , + la asta nu doar ca sunteti 3 in baza dar mai aveti si 2 arme gold ?Asta este si normal , in legatura ca ii bagai piese sa nu poate face boost nu ai zis nimic?
4. Ai voie sa ti-o repari boss, dar nu sa iti dai god si sa stai jumatate de runda reparand baza , doar stii ca n-ai voie sa muti dupa timp doar in caz la ”help” , dar tu esti smecher rapid pe chat „help” si rapid god , aoleoo cat de prost sa fii , si ca ai intrat in baza la diablos si l-ai dat afara pe robert iarasi esti mincinos , robert dupa aia zicea ceva ca esti nesimtit , etc etc , tu erai cu diablos pe discord , + ca se vede cum diablos a scris pe chat „nu eu ci buzzatel ” , daca erai pe discord cu el de ce a mai scris asta =))
Doamne taci macar . Adu dovezi sau macar niste argumente mai bune.

Buzatel
06-05-19, 15:58
Coaie ai niste argumente de rahat....
1.Da cand s-au intamplat domnule? Imi e lene sa iti arat data la demo acum , dar daca vrei tare si nu ma crezi o fac..
2.Da ma, cad din baza , mor , ma enervez , dar asta nu iti da dreptul sa intri inapoi cu god sau noclip in baza..
3. Sky avea surf greu , se vede si pe video cum rezista toata runda , nu mai fi asa intelegent , + la asta nu doar ca sunteti 3 in baza dar mai aveti si 2 arme gold ?Asta este si normal , in legatura ca ii bagai piese sa nu poate face boost nu ai zis nimic?
4. Ai voie sa ti-o repari boss, dar nu sa iti dai god si sa stai jumatate de runda reparand baza , doar stii ca n-ai voie sa muti dupa timp doar in caz la ”help” , dar tu esti smecher rapid pe chat „help” si rapid god , aoleoo cat de prost sa fii , si ca ai intrat in baza la diablos si l-ai dat afara pe robert iarasi esti mincinos , robert dupa aia zicea ceva ca esti nesimtit , etc etc , tu erai cu diablos pe discord , + ca se vede cum diablos a scris pe chat „nu eu ci buzzatel ” , daca erai pe discord cu el de ce a mai scris asta =))
Doamne taci macar . Adu dovezi sau macar niste argumente mai bune.

Tu nu ai inteles si tot nu vrei sa intelegi ca am voie sa-mi dau help singur , cred ca daca aveai tu foreman iti dadeai help non stop .

Faza aia cu sky si anonim , nu a fost vina mea sau a lui sky ca asa s-a nimerit sa facem baza in baza + ca nici nu l-am vazut pe sky , doar dupa ce a tras . Ce imi spui mie ca tragea sky in voi si ca e fs , nu eram sigur asa ca nu am actionat , fa-i lui reclamatie pentru asta , nu spune la mine in reclamatie ce a facut el , fa reclamatie si gata.... feelsbad

De la mesajul ala a lui diablos tu crezi ca nu eram pe discord ? a zis acolo ca sa inteleaga toata lumea ca nush ce a facut el si ci ca am facut eu nush ce .. poti sa il intrebi kappa

Mai usor cu tupeul asta si cu limbajul asta , ca nu e de tine fail

Hidan
06-05-19, 16:16
Omule e clar ca daca muti acolo o piesa dupa timp daca faci ceva la baza dupa timp nu e nimic grav, dar tu cand iti faci baza toata dupa timp , bagi god si noclip cum ti se scoala , asta e alta treaba
In legatura cu sky , esti admin si nu ai zis nimic , nu iai facut observatie , ba ai continuat sa fii nesimtit + la asta iai pus piese sa nu putem sa ne ducem la el prin boost , asta favor se cheama , eu inteleg tot da chiar asa de nesimtit sa fii ? Erai doar cu diablos pe discord si atat , ba decat ai comenta ia si uite de demo si o sa intelegi , se vede mult mai bine cum ai actionat si toate astea ..
Iar cu sky , dc esti admin ? sa ai grija de sv , nu sa imi spui mie acum ca el e de vina , odata ce erati 3 toti 3 sunteti de vina si in cazul dat tu ai si mutat si ai facut mai multe in timpul ala deci lasa vrajeala..

Buzatel
06-05-19, 16:29
Omule e clar ca daca muti acolo o piesa dupa timp daca faci ceva la baza dupa timp nu e nimic grav, dar tu cand iti faci baza toata dupa timp , bagi god si noclip cum ti se scoala , asta e alta treaba
In legatura cu sky , esti admin si nu ai zis nimic , nu iai facut observatie , ba ai continuat sa fii nesimtit + la asta iai pus piese sa nu putem sa ne ducem la el prin boost , asta favor se cheama , eu inteleg tot da chiar asa de nesimtit sa fii ? Erai doar cu diablos pe discord si atat , ba decat ai comenta ia si uite de demo si o sa intelegi , se vede mult mai bine cum ai actionat si toate astea ..
Iar cu sky , dc esti admin ? sa ai grija de sv , nu sa imi spui mie acum ca el e de vina , odata ce erati 3 toti 3 sunteti de vina si in cazul dat tu ai si mutat si ai facut mai multe in timpul ala deci lasa vrajeala..

Nu imi merge p zippyshare baga-l pe girlshare sau yt cv , sa vad si eu

ericsefu05
06-05-19, 16:36
ops scz de inf.... dar https://alphacs.ro/showthread.php?108607-Reclamatie-Diablos dar mai urmeaza sa i faci recl si lui sky sau anomaly?

Hidan
06-05-19, 20:08
ops scz de inf.... dar https://alphacs.ro/showthread.php?108607-Reclamatie-Diablos dar mai urmeaza sa i faci recl si lui sky sau anomaly?

Pff , pot sa fac reclamatie la tot server-ul ,atata timp cat am dovezi si sunt pe dreptate , ce are asta?=))

Jack
07-05-19, 12:09
1 punct warn buzatel :TC: abuz build , noclip , godmode