PDA

View Full Version : Reclamatie Sky



Hidan
15-05-19, 21:05
Nickname: ALEEX
Adminul reclamat: sky
Motiv:1.Atunci cand ii intri in baza prin gaura isi da rapid god sa nu moara
2.Ne ataca cu god si ne omoara ca prostu..si nici nu isi cere scuze si nici nu recunoaste.
3.Vorbeste urat pentru varsta lui =))
4.Se oftica ca moare si da amx_leave care cred ca nici macar nu stie ce face..
Regula incalcata: Abuz god , limbaj vulgar , abuz comenzi.
Dovezi: https://imgur.com/a/e54pL2F
Data: zilele astea.

Limbaj vulgar: • •
Abuz slap / slay / kick / ban nejustificat: -1 / REMOVE
Abuz god

ON: Cer descalificare top15 pentru abuzu de god si de mutat..

Illegal
15-05-19, 21:19
Dovezi expirate.
1.Gaura se numeste scurt.Drept urmare am astupat gaura , si nu ti am acordat ban corespunzator.Totusi meritai.
2.A fost godmode din shop , killer a bagat pluginu vechi de shop, iar eu mi ai luat gm de acolo.
3.Daca tu zici ca ala e limbaj ,csf fie ca tine.
Dovezi expirate

Hidan
15-05-19, 21:35
Omule m-am saturat sa te aud ca iti astupai gaura ca nust ce ca scurt ca pla ca pzd , parca era vorba ca nu ai voie god si mutat dupa timp , eu inteleg ca iti acoperi o gaura faci acolo ceva da nu iti dai god ca o pi**a.
▪Abuzul sub orice fel de forma este sanctionat cu -1 / REMOVE.
▪ Comanda de godmode si noclip se foloseste doar in cazul in care trebuie sa acordati help jucatorilor, in cazul in care le folositi in orice alta situate riscati a primii -1
Na ce scrie aici?
Sau tu iti „dadeai help tie ”
Tu esti expirat , is maxim 4 zile pnm oricum abuzul e abuz..

Illegal
15-05-19, 21:42
spune mai bine 2 luni si

Illegal
15-05-19, 21:43
5. Dupa 72h, dovezile expira.

Hidan
15-05-19, 22:11
5. Dupa 72h, dovezile expira.

Nu boss majoritatea is de duminica si de azi..doar aia cu amx_leave e mai demult dar cum am mai spus abuzul e abuz , si comenzi pe care nu trebuie sa le folosesti nu le folosesti.

ericsefu05
15-05-19, 22:15
Imi pare rau dar Nagato nu a mai jucat de 2 sapt deci cam vechi doveziile.

Illegal
15-05-19, 22:17
Nu boss majoritatea is de duminica si de azi..doar aia cu amx_leave e mai demult dar cum am mai spus abuzul e abuz , si comenzi pe care nu trebuie sa le folosesti nu le folosesti.

Asta e regulamentu reclamatiilor , drept urmare aia e .Mai incearca pwp.

Hidan
15-05-19, 22:23
Asta e regulamentu reclamatiilor , drept urmare aia e .Mai incearca pwp.

Bine boss scoatem amx_leave , cu restu cum facem? Duminica cand mai omorat cu god ? Asta ce a fost ?

Hidan
15-05-19, 22:25
Imi pare rau dar Nagato nu a mai jucat de 2 sapt deci cam vechi doveziile.

Ce are nagato aici? Nici nu apare prin poze..

ericsefu05
16-05-19, 01:25
Ce are nagato aici? Nici nu apare prin poze..

uita te ma ce poze pui,cica dovezi:)))))))

bGd.
16-05-19, 01:38
Dovezi expirate.
1.Gaura se numeste scurt.Drept urmare am astupat gaura , si nu ti am acordat ban corespunzator.Totusi meritai.
2.A fost godmode din shop , killer a bagat pluginu vechi de shop, iar eu mi ai luat gm de acolo.
3.Daca tu zici ca ala e limbaj ,csf fie ca tine.
Dovezi expirate

se vede foarte clar cum ai folosit comanda amx_godmode pretenash lasa arfele astea ca sa te scoti in shop nu ai godmode in primul rand.

Illegal
16-05-19, 07:56
.IoNuTzu.[].;520702']se vede foarte clar cum ai folosit comanda amx_godmode pretenash lasa arfele astea ca sa te scoti in shop nu ai godmode in primul rand.

A fost godmode din shop manilor , KillerElite mai stii cand ai incurcat pluginurile ?Spunele ca nu ma cred astia, a fost godmode din shop.

Illegal
16-05-19, 07:58
https://i.imgur.com/N1lNOjS.png

Illegal
16-05-19, 08:02
Priviti cu atentie ce se intampla , dupa ce ii omor .Admin SINISTER enabled godmode on sky.Dovada ca era gm din shop.

SiNiSTER
16-05-19, 10:23
Eu am dat god mode pe el sa vad daca il are activat si am dat iar să-l dezactivez si nu stiu dece nu sa dezactivat
ALEEX nici tu nu esti mai breaz. Deci șezi si vezi-ți de treabă.
dovezile sunt de expirate si de mult
:respins:

:tc: