PDA

View Full Version : Reclamatie Sky



Hidan
29-05-19, 10:11
Nickname: ALEEX
Adminul reclamat: Sky
Motiv: Abuz slay , nici macar nu imi spune pentru ce mi-a dat slay .
Regula incalcata: Abuz slay
Dovezi: https://www70.zippyshare.com/v/NLCgRtlp/file.html
Data: Acu

sKz
29-05-19, 11:45
Scuzati-ma ca ma bag dar din demo se vede ca zice "Block zm" , dar putea frumos sa mute piesa nu sa-ti dea slay , dar ma rog

HailStorm
29-05-19, 11:55
Scuzati-ma ca ma bag dar din demo se vede ca zice "Block zm" , dar putea frumos sa mute piesa nu sa-ti dea slay , dar ma rog

Scuzati-ma ca ma bag dar nu te mai baga.

Hidan
29-05-19, 16:54
=)) iar tu
pe demo se vede clar daca te uiti atent la inceput ca este deschis in spate , si la sfarsit iarasi se vede ca e deschis in spate , si tot odata nu este deloc greu sa muti o piesa..

Illegal
29-05-19, 18:02
Hidan Nu este greu sa muti o piesa dar te intreb de 10 ori si tu nu zici nimic, pai raspunde cand te intreb..Eu aleg ori mut daca mi spui ca e baza ta , ori iei slay si tu nu ai zis nimic..

Illegal
29-05-19, 18:11
=)) iar tu
pe demo se vede clar daca te uiti atent la inceput ca este deschis in spate , si la sfarsit iarasi se vede ca e deschis in spate , si tot odata nu este deloc greu sa muti o piesa..

Esti incredibil omule , era block zm si dupa ce ti am dat eu slay ,a mutat ionut aceea piesa.Dar tu nici macar nu recunosti ca ai facut block zm...fail

Hidan
29-05-19, 18:51
Esti incredibil omule , era block zm si dupa ce ti am dat eu slay ,a mutat ionut aceea piesa.Dar tu nici macar nu recunosti ca ai facut block zm...fail

Daaaa , sunt incredibil , domnule destept , cate iesiri are mapa bb_garden ?
Are 2 iesiri , eu cand am facut block zm , am scoso pe aia din spate ca sa nu fie block zm , ai pe unde iesi ai pe unde iesi, da chiar in plm daca si era block zm pentru ce mortii tai ai acces la mutat?
+ ca pe demo se vede ca aia din spate e scoasa

Illegal
29-05-19, 19:21
Daaaa , sunt incredibil , domnule destept , cate iesiri are mapa bb_garden ?
Are 2 iesiri , eu cand am facut block zm , am scoso pe aia din spate ca sa nu fie block zm , ai pe unde iesi ai pe unde iesi, da chiar in plm daca si era block zm pentru ce mortii tai ai acces la mutat?
+ ca pe demo se vede ca aia din spate e scoasa

Tu stii ca acea piesa nu ai voie sa o iei?Si daca nu tu nu ai intentia de a vorbi si sa mi spui "ba frunza verde muta si tu asta" dc sa o mut eu aiurea?Am decis sa ti dau slay pentru ca nu raspunzi.Nu ma pun sa mut eu piesa ta aiurea, fara voia playerului.

Hidan
29-05-19, 20:01
Tu stii ca acea piesa nu ai voie sa o iei?Si daca nu tu nu ai intentia de a vorbi si sa mi spui "ba frunza verde muta si tu asta" dc sa o mut eu aiurea?Am decis sa ti dau slay pentru ca nu raspunzi.Nu ma pun sa mut eu piesa ta aiurea, fara voia playerului.

Unde scrie ca nu am voie sa iau piesa aia? Nu am voie sa o iau atunci cand e timpul de construit dar daca o iau in ultimele 10 secunde este legit , te aveam la block pe steam de aia nu vedeai ce scriu sau nu vedeam ca scrii , pnm degeaba esti admin daca nu poti muta o piesa ..
Oricum comentezi acu ca sa iesi tot tu corect , dar esti vinovat si accepta asta.
Daca si de data asta iti iei doar mustrare verbala sau din astea eu bag pl....

Illegal
29-05-19, 20:44
Unde scrie ca nu am voie sa iau piesa aia? Nu am voie sa o iau atunci cand e timpul de construit dar daca o iau in ultimele 10 secunde este legit , te aveam la block pe steam de aia nu vedeai ce scriu sau nu vedeam ca scrii , pnm degeaba esti admin daca nu poti muta o piesa ..
Oricum comentezi acu ca sa iesi tot tu corect , dar esti vinovat si accepta asta.
Daca si de data asta iti iei doar mustrare verbala sau din astea eu bag pl....

Nu e vina mea ca dai tu block , eu te intreb , tu raspunzi .Asa functioneaza lucrurile.

HailStorm
30-05-19, 10:15
Scuzati-ma ca ma bag dar nu te mai baga.

Ai luat infraction fraiere.

Hidan
30-05-19, 11:43
Ai luat infraction fraiere.

=))))))))))))))))))))))))))))))))doamne coaie doamne =))))))))))))))))))))))

Nu e vina mea ca dai tu block , eu te intreb , tu raspunzi .Asa functioneaza lucrurile.
Nu e vina mea ca tu esti prost si dai slay , de cand natia ta se da slay pentru block? + ca am lasat si intrarea din spate deschisa , sau tu esti prea prost ca sa intelegi?

Illegal
30-05-19, 16:44
=))))))))))))))))))))))))))))))))doamne coaie doamne =))))))))))))))))))))))

Nu e vina mea ca tu esti prost si dai slay , de cand natia ta se da slay pentru block? + ca am lasat si intrarea din spate deschisa , sau tu esti prea prost ca sa intelegi?

Esti un incult , am incheiat.

Hidan
30-05-19, 16:55
Esti un incult , am incheiat.

Cum zici tu „abea/anceput”

KillerElite
02-06-19, 19:14
Mustrare verbala.
:tc: