PDA

View Full Version : Imi pare rau



w1zZaRd
11-02-15, 21:13
Vreau Sa se rezolve problema cu kestor, nu impart nimic cu el!!! Cat Mai repede VA rog

AurelluDauCuSpellu
11-02-15, 21:16
wee nu pleca nu baga in seama toti buti care spun asta ...

w1zZaRd
11-02-15, 21:18
wee nu pleca nu baga in seama toti buti care spun asta ... Bai, EU tot nu inteleg de CE sunt acuzat.... Oricum.... Vreau Sa se rezolve problema

SoriceLu
11-02-15, 21:21
dute drq ca esti si prost ma :| si eu am fost acuzat ca mi-am vandut contu vro 2-3 saptamani si le-am dat lada la toti, am mai fost acuzat ca sparg conturi sau ca le impart . dar crezi ca ma fute pe mine grija ? nu fi prost sa iei in serios tot .. daca le iei inseamna ca esti prost si o sa ai de pierdut in viata :)

w1zZaRd
11-02-15, 21:23
dute drq ca esti si prost ma :| si eu am fost acuzat ca mi-am vandut contu vro 2-3 saptamani si le-am dat lada la toti, am mai fost acuzat ca sparg conturi sau ca le impart . dar crezi ca ma fute pe mine grija ? nu fi prost sa iei in serios tot .. daca le iei inseamna ca esti prost si o sa ai de pierdut in viata :) EU nu II iau in serios.... Dar oricum, daca cei care ati spus ca EU impart contul, veti avea de suferit :|

AurelluDauCuSpellu
11-02-15, 21:27
we nu fi prost fa cum o zis soricu dale _|_ de buti care zic asta , kestorr ala e un copil care abuzeaza ca prostu si ar merita ban permanent da na .... i donator ....

w1zZaRd
11-02-15, 21:31
we nu fi prost fa cum o zis soricu dale _|_ de buti care zic asta , kestorr ala e un copil care abuzeaza ca prostu si ar merita ban permanent da na .... i donator .... asta fac, oricum astept raspund :)

jesemE
11-02-15, 21:31
EU nu II iau in serios.... Dar oricum, daca cei care ati spus ca EU impart contul, veti avea de suferit :|

Nu credeti ca deja suferit? Ce pusca mea sa sufere ma de la tine?

w1zZaRd
11-02-15, 21:33
Nu credeti ca deja suferit? Ce pusca mea sa sufere ma de la tine? Are legatira cu topicul?

jesemE
11-02-15, 21:35
Legatura ca el te acuza si tu ameninti.

Scandura serifu
11-02-15, 21:39
Ma w1zZaRd fiind fratele meu, EU nu am auzit nicio criza din camera Lui de parca nu l-at FI interesat de loc...

Costy [:x]
11-02-15, 22:50
Tu esti un om de cuvant si eu nu cred ca imparti contu cu altii

moxu112
11-02-15, 23:41
daca ati vazut asta --->
http://postimg.org/image/ww99qu369/

solo nu are numele asa :)
asa ca nu mai acuzati aiurea !

w1zZaRd
12-02-15, 12:55
daca ati vazut asta --->
http://postimg.org/image/ww99qu369/

solo nu are numele asa :)
asa ca nu mai acuzati aiurea ! Adica? Nu inteleg la CE Te referi? EU eram acela SI ceream explicatii de la admini, este Mai Jos SI un semn de intrebare "?"

Jeffrey
12-02-15, 13:03
Eu nu inteleg ceva... cat timp tu ai sef p. pentru ce iti mai trebuie comisar?...

w1zZaRd
12-02-15, 13:11
El are slot :| NU IMPART CU NIMENI, PENTEU ULTIMA DATA!




Edit: + daca imi stia parolele de CE nu intra PE furien? PE Dr? PE bb? PE pgl? PE mc?

Linus @ AlphaCS
12-02-15, 15:38
Sollo, calmeaza-te, du-te bea o cana cu apa ca ti foame...nu te lasi, nu faci nimic, Kestor, in caz ca nu stiati este RMX, sa va zic cum sta treaba, Kestor a.k.a RMX este un pokemon de 12 ani, din Moldova, care a luat si el alocatia...si ce s-a gandit dragu' de el, ca-mi vine sa-l pup...(cu limba de la papuc.......in mufă), ia sa donez si eu, sa mai enervez si eu putin server-ul ca mna...eu sunt RMX, si asta-i treaba mea! Ok, stiu ca asta nu are de aface cu Sollo, dar vroiam sa zic doar ca abuzeaza de voice...ceea ce stiti cu totii.
Pokemonii astia care credeti ca Sollo imparte contul cu RMX, va inselati....Ma, NICI DACA MI-AR DA BANI Kestor sa impart contul cu el, nu l-as imparti ma....ma eu unul il URASC pe copilul asta...1 luna, 2 din viata mi le-a facut un calvar ma...(pe BB, intra pe numele unui VIP...). Deci copilu' asta are un tupeu SUPER, ba da SUPER jegos....Minte de rupe....Cat tupeu jegos sa ai ba, sa minti ca Moxu ti-a dat TIE MA, TIE (kestor) sa folosesti REVIVE, pai baaa, eu in locul tau ma cuminteam daca vroiam sa am un viitor "stralucit" pe JB ma....
Ok, in incheiere vreau sa va spun ca Sollo nu imparte contul cu kestor, pokemonul de kestor.....

P.S: Am folosit cam mult cuvantul "ma" :))..

TheLord
12-02-15, 20:58
Nu crede nimeni ca nu esti tu. Ce tot aveti cu chestia asta. Faceti reclamatiie la kestorr daca vreti sa il vedeti cu - etc etc/ T/C